Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cenazesinde Ece Erken’den yürek parçalayan feryat: “Keşke ben ölseydim…”

Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden, Beşiktaş'ın eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun (42) cenazesi, memleketi Rize'nin Fındıklı ilçesine getirildi. Ece Erken, taziyelerin kabul edildiği sosyal tesise, elinde eşinin fotoğrafının yer aldığı çerçeve ile geldi, "Çok erken gitti. Onun yerine keşke ben ölseydim" diyerek ağladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uğradığı silahlı saldırının ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından dün gece uçakla Trabzon’a, sonra da kara yolu ile memleketi Rize’nin Fındıklı ilçesi Hürriyet Mahallesi’ne getirildi. Mahmutyazıcıoğlu’nun cenazesi, Gavra Camii morguna konuldu.

AİLE TAZİYELERİ KABUL ETTİ

Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun ailesi, sabah saatlerinde ilçedeki Tuncer Ergüven Sosyal Tesisleri’ne geldi. Mahmutyazıcıoğlu’nun babası Akif Mahmut, annesi Hacer ile ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu, burada taziyeleri kabul etti.

Ece Erken

ECE ERKEN: ‘ONUN YERİNE BEN ÖLSEYDİM’

Taziyelerin kabul edildiği tesise gelen Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken de arkadaşlarına sarılarak, ağladı. Eşinin fotoğrafının yer aldığı çerçeveyi taşıyan Ece Erken, “Çok erken gitti. Onun yerine keşke ben ölseydim” diyerek gözyaşı döktü.

Ece Erken Cenaze

Şafak Mahmutyazıcıoğlu için ikindi vakti ilçede cenaze namazı kılınacak.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine adı karışan Drej Ali’den yeğenine çağrı: “Gidip teslim olsunlar”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cenazesinde Ece Erken’den yürek parçalayan feryat: “Keşke ben ölseydim…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.