Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘na ilk mermi masanın altından sıkılmış! Cinayette şok eden detaylar…

Sabaha karşı Yeşilköy’de bir balıkçıda silahlı saldırıya uğrayan Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. CNN Türk İstihbarat şefi Nihat Uludağ canlı yayında saldırının detaylarını anlattı. Olayın mülk satışından kaynaklandığını belirten Uludağ, "Şafak'ı masaya davet ettikleri ve kısa bir konuşmanın ardından masanın altından ateş ettikleri ortaya çıktı. Arbede çıkınca da art arda ateş edip 4 kurşunla öldürmüşler." dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sabaha karşı Yeşilköy’de sahibi olduğu restoranda silahlı saldırıya uğrayan Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu hayatını kaybetti. Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden olan 2 çocuk babası Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümü, sevenlerini yasa boğdu.

 

“ART ARDA ATEŞ ETMİŞLER”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin merak edilenleri CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ canlı yayında anlattı. Uludağ, “Şüpheliler geç saatte restorana girmiş. Şafak’ı masaya davet ettikleri ve kısa bir konuşmanın ardından masanın altından ateş ettikleri ortaya çıktı. Bu şekilde bir kurşunla Mahmutyazıcıoğlu yaralandı. Hemen sonrasında arbede çıkınca peş peşe ateş etmişler. 4 kurşun isabet eden Şafak Mahmutyazıcıoğlu maalesef hayatını kaybetti. Olaya müdahale eden şoförü de yaralandı.

“SORUN, MÜLK SATIŞINDAN KAYNAKLANIYOR”

Olayın bir mülk satışından kaynaklanan uzlaşı sorunu olduğu ortaya çıktı. Saldırıya karışan toplam 6 kişi var. Direkt karışan 2 kişi gözaltına alındı, diğerleri için de aramalar devam ediyor. Ayrıca saldırıda bir silah kullanıldı, 7 el ateş edildi.” ifadelerini kullandı.

İLK MÜDAHALE ANI KAMERADA

Öte yandan saldırı sonrası yaşananlar bir vatandaşın çektiği cep telefonu görüntülerine yansıdı. Görüntülerde sağlık ekiplerinin müdahale ettiği görülüyor.

 

ÖLMEDEN ÖNCEKİ SON SÖZLERİ

Ece Erken’in yakın arkadaşı Bircan Bali, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölmeden önceki son sözlerinin de “Lütfen beni kurtarın” olduğunu söyledi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘na ilk mermi masanın altından sıkılmış! Cinayette şok eden detaylar…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.