Rize’de Dursun Zehir’in cesedi aranırken Müge Anlı muhabirden kuymaklık tereyağ ve peynir istedi

Günlerdir aranan Dursun Zehir'den kötü haber geldi. Yasin isimli şahsın itirafı sonucu öldürüldüğü ortaya çıkan Dursun Zehir'in cesedi için Rize Kız Kalesi yakınlarında arama çalışmaları başlatıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müge Anlı’nın programında Trabzon- Rize yolu arasında yürüyüşe çıktığı iddia edilen 71 yaşındaki Dursun Zehir’in kaybı işlenmeye devam ediyor. Pazar ilçesinde 6 Ekim 2021’de evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan Zehir ile ilgili itirafçı iddiaları üzerine polis ekipleri, harekete geçti. Torunu Kerim Bekar’ın katıldığı televizyon programında çelişkili ifadeler vermesi üzerine, polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Bekar ve cinayeti işledikleri iddia edilen arkadaşları için operasyon düzenlendi.

Müge Anlı’da şok eden gelişme! Dursun Zehir’i torunu Kerim Bekar’ın arkadaşları öldürüp parça parça gömmüşler

KAYALIK ALANDA ARANIYOR

Dursun Zehir’in kaybolduktan sonra cep telefonu Ankara’da sinyal vermiş, torunu Kerim Bekar’ın Ankara’da yaşayan arkadaşları ile telefon trafiğinin olduğu tespit edilmişti. Öte yandan itirafçı bir kişinin, yaşlı adamın kayalık alanda gömülü olduğuna dair iddiaları üzerinde iş makinaları kazı başlatmış ancak sonuç alınamamıştı.

MÜGE ANLI’DAN ŞOK İSTEK

Bugünkü programda ise Müge Anlı ekibinin de katıldığı arama çalışmaları canlı yayında anbean kaydedildi. Arama sırasında Müge Anlı’nın ‘İş çözülmeye başladığına göre bana kuymak için tereyağ ve peynir getirin’ isteği tepki çekti.

Rize’de Dursun Zehir’in cesedi aranırken Müge Anlı muhabirden kuymaklık tereyağ ve peynir istedi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.