Rıdvan Dilmen: “Rasim Ozan Kütahyalı, sen şike döneminde fetö sevdalısıydın!”

featured
service

Mehmet Aslan, İbrahim Seten’i de al yanına git Pensilvanya’ya! Sen FETÖ elebeşana yalakalık yapıyorsun. Sen FETÖ’nün yanına git, onunla yat. Sümüklerini beraber silin.

Hala A Spor’da 2010-2011 sezonunda şike yapıldı diye yorumlar yapılıyorsa sıkıntı vardır

Medyayı ele geçirdi bu çete. Turkcell – Bipspor üzerinden ele geçirdiler. Bu çetenin Turkcell’deki adamı 14 Temmuz’da yurtdışına çıkıp sonra geri geliyor. Devlet bunu farkediyor bu kişi ve ekibi şutlanıyor Turkcell’den. Şutlanınca bu çete dağılıyor.

Rasim Ozan Kütahyalı, sen şike sürecinde FETÖ’nün yanındaydın. Onların medya grubundaydın. Şimdi maskeyi takmışsın Beyaz TV’de çıkıyorsun. Bu Beyaz TV kimin kanalı Osman Gökçek’in Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in kanalı.

Bu insanlar vatani için kendilerini tankların önüne attı. Sizin babanıza karşı durdu. Mehmet Baransu nerde İbrahim Seten, İsmail Er, Mehmet Arslan tayfa. Gariban insanları hapse artıran Baransu nerde

Dursun Özbek’i aradım, “Sayın başkan, sitenizde FETÖ amblemi var’ dedim. Böyle bir şey olur mu dedi, hemen kaldırttı.

Fatih Terim’in de Milli takımda ayağını kaydıranlar bunlar! Fatih Hocadan Allah razı olsun. Fatih Hocamızın arkasından oyunlar oynadılar. Tazminatını almaması için uğraştılar.”

Rıdvan Dilmen: “Rasim Ozan Kütahyalı, sen şike döneminde fetö sevdalısıydın!”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir