Ricky Martin’in erkek yeğenini taciz ettiği iddiasıyla yargılandığı davada karar çıktı! Eşinden flaş hareket

Dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin’in, erkek yeğenini taciz ettiği ve fiziksel şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılandığı dava ile ilgili karar açıklandı. Dava sonrası konuşan Martin, "Ailem için çok yıkıcı bir dönemdi, kimsenin başına gelmesini istemem" dedi. Martin'in eşi Jwan Yosef ise sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyaca ünlü Latin şarkıcı Ricky Martin, üvey kız kardeşi Vanessa’nın oğlu Dennis Yadiel Sanchez tarafından taciz ve fiziksel şiddet gerekçesiyle suçlandı. Evli üvey dayısıyla 7 ay ilişki yaşadığını ve zor günler geçirdiğini söyleyen Sanchez, şarkıcından şikayetçi oldu. Dünya basınına oturan davada karar çıktı.

DAVAYI KAZANDI

Yeğeni ile yedi ay ilişki yaşadığı ve bu süreçte fiziksel ve psikolojik şiddet de uyguladığı iddia edilen Martin, mahkemede ifade vererek hakkındaki tüm suçlamaları reddetti. Ünlü şarkıcının yeğeni Dennis Yadiel Sanchez’in mahkemeye sunduğu tüm iddiaları geri çekmesiyle şarkıcı davayı kazandı.

Ricky Martin Yegenini Taciz Ettigi Iddiasiyla 15094845 8980 M

“ÇOK YIKICI BİR DÖNEMDİ”

AP’nin aktardığı bilgilere göre, temize çıkan şarkıcı “Tüm iddiaların yalan olduğu ortaya çıktı. Ama ben doğruları söyleyeceğim, çok sancılı bir süreçti. Ailem, arkadaşlarım ve benim için çok yıkıcı bir dönemde. Bunun kimsenin başına gelmesini istemem” dedi.

Ricky Martin’e yeğeni Dennis Yadiel Sanchez’den ‘ensest’ ilişki suçlaması! 7 ay birlikte olmuşlar…

EŞİNDEN DESTEK GELDİ

Şarkıcının eşi Jwan Yosef ise karar sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Martin ile çektirdikleri bir fotoğrafı paylaşan Yosef, “Gerçek ortaya çıktı” ifadesini kullandı. Ricky Martin, Suriye asıllı İsveçli ressam Jwan Yosef ile 2017 yılında evlendi. Çiftin taşıyıcı anne yöntemiyle sahip olduğu dört tane çocuğu bulunuyor.

Ricky Martin Yegenini Taciz Ettigi Iddiasiyla 15094845 226 M Ricky Martin Yegenini Taciz Ettigi Iddiasiyla 15094845 2414 M Ricky Martin Yegenini Taciz Ettigi Iddiasiyla 15094845 5739 M

Ricky Martin’in erkek yeğenini taciz ettiği iddiasıyla yargılandığı davada karar çıktı! Eşinden flaş hareket

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.