Rennes’den Fernando Muslera sürprizi!

Alfred Gomis'in performansından memnun kalmayan Fransız ekibi Rennes, millî kaleci Doğan Alemdar'ın gelişim sürecini de destekleyecek tecrübeli bir isme yönelirken, listenin ilk sırasına Galatasaray'dan Fernando Muslera'yı aldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Transferde hareketli bir döneme giren Galatasaray ‘da bir de sürpriz ayrılık yaşanabilir. Ligue 1 ekiplerinden Rennes, Fernando Muslera’nın transferi için devreye girmiş durumda.

Rennes Sportif Direktörü Florian Maurice, Fenerbahçe ‘den Kim Min-jae’nin transferi adına uğraş verirken takımın ihtiyaçları doğrultusunda Galatasaray’dan Fernando Muslera’nın da ismi gündeme geldi. Alfred Gomis’in performansından memnun olmayan Rennes, millî kaleci Doğan Alemdar’ın gelişimine destek olacak tecrübeli bir isim transfer etmek istiyor.

Bu noktada Romain Goyat, Galatasaray’dan Fernando Muslera’nın listenin ilk sırasında yer aldığını belirtti. Yann Sommer ve Steve Mandanda’nın da olduğu transfer listesinde öncelik Uruguaylı kaleciye verilmiş durumda.

Haber Fransız basınında yer bulurken Haziran 2024’e kadar sözleşmesi bulunan 36 yaşındaki kalecinin 2 milyon euro düzeyinde bir bonservisle kadroya katılabileceği aktarıldı.

 

Rennes’den Fernando Muslera sürprizi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.