Rambo Okan çıldırdı! Trabzon’a Fenerbahçe bayrağı dikecek…

Rambo Okan olarak tanılan Fenerbahçeli amigo Okan Güler, sosyal medyadan yaptığı duyuru ile gündem oldu. Daha önce şampiyon olan Trabzonspor’un 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne asılan bayrağını kesen Rambo Okan, bu kez de Trabzon meydanına Fenerbahçe bayrağı dikeceğini açıkladı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzonspor’un İstanbul köprüsündeki bayrağını kesen Rambo Okan yine rahat durmuyor. Psikolojik rahatsızlığı olduğu bilinen ve Fenerbahçelilerin kışkırtmasıyla zaman zaman Trabzonspor’a yönelik tahrik ve saldırı suçu işleyen Rambo Okan bu kez Trabzon’a gideceğini söyledi.

Sosyal medyasından video yayınlayan ve taraftarlardan para toplamaya çalışan Rambo Okan, “Birkaç gün içerisinde en fazla 4-5 gün içinde Trabzon’a bayrak dikeceğim. IBAN numaramı paylaşacağım. Fenerli kardeşlerim gönlünüzden ne kopuyorsa gönderin. Trabzon Meydan’a bayrak dikeceğim. Söz veriyorum. Oradan da sayfamdan video çekip paylaşacağım. Meydana bayrak dikmezsem Allah belamı versin. Bekleyin beni Trabzonlular” dedi.

Rambo Okan lakaplı Okan Güler, 3. denemesinde Boğaz’daki Trabzonspor bayrağını kesti

Rambo Okan’ın sosyal medyada paylaştığı videosu kısa sürede yayınlama başladı. Bordo mavili taraftarlar, saldırgan yapısıyla bilinen Rambo Okan’ın sözlerine tepki gösteriyor.

Rambo Okan çıldırdı! Trabzon’a Fenerbahçe bayrağı dikecek…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.