Ramazan Ayan’dan Galip Aykaç’a: ‘Bim’in CEO’su denen Cino! Sana haddini bildireceğiz’

BİM CEO'su Galip Aykaç'a tepkiler dinmiyor. Kırıkkale'de faaliyet gösteren Aybimaş firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayan, "BİM'in CEO'su denen Cino, Kırıkkale'deki BİM'leri kapattıracağız. Hem kardeşlerimiz hem bizler hadlerini bildireceğiz" dedi.

featured

Kırıkkale’deki Aybimaş  isimli marketler zincirinin Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘FETÖ’ imasında bulunarak hedef göstermesinin ardından istifa eden BİM CEO’su Galip Aykaç’ı hedef aldı. Aytaç için “Bim’in CEO’su denen Cino” ifadelerini kullanan Ayan, “Kardeşlerimiz ona haddini bildirecektir. Biz de  Kırıkkale’de Aybimaş ailesi olarak BİM’lerin kapatılması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Aybimaş isimli marketler zincirinin Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayan’ın açıklamaları şöyle:

‘BİM’İN CİNO’SU KUDURMUŞ’

Aybimaş ailesi olarak 25 yerel marketimizde yedi yüz elli kişiye iş istihdamı sağlayan yerli ve milli firmayız. Her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız. Şehit kanlarıyla yoğrulmuş vatan topraklarımızda binlerde iş adamı yetişmiştir. Bunlar hiç bir zaman devletine başkaldırıp kafa tutmamıştır. Halkına hizmet edip devletine vergisini ödemiştir. Ancak bu ahlaksız bu densiz BİM’in cinosu öyle kudurmuş ki kendisinde bir kudret görüp haddini aşarak devletimize ve devlet büyüklerimize hakaret etmiştir. BİM’in cinosunun bu hadsizliğine öyle bir cevap ile başlayacağız ki Kırıkkalemizden başlayarak tüm illerimizde bu harekat dalga dalga büyücek ve siz bu dalganın altında kalacaksınız. Nasıl ki denizler dalgalar ile pisliği kenara atıyorsa bizde sizi bu dalgalar ile kenara atacağız. Kırıkkale’mizde Aybimaş olarak başlattığımız bu proje ile BİM’lerde çalışan kardeşlerimizi halkımızı BİM’e tedarik işi yapan esnafımızı mağdur etmeyecektir.”

‘BİM PERSONELİNİ İŞE ALACAĞIZ’

“Şehrimizde bulunan BİM şubelerinde çalışan tüm kardeşlerimizi yarın itibariyle Aybimaş’a işe başlatacağız. Şehrimizin mahallerinde bulunan BİM marketlerinin faaliyetlerinin son bulması durumunda aynı gün aynı bölgeye Aybimaş marketi açacağız. Bölgemizde BİM’e yerel tedarik işi yapan firmaları mağdur etmeden tedarik işlerini Aybimaş’a yönlendireceğiz.”

“Elimizde bulunan ürünlerimize hiç bir fiyat artışı yapmayacağız. Marketlerimize girecek yeni ürünlerin fiyat artışının yapılmaması için üreticilerin ve tedarik zincirlerinin sıkı denetlenmesini bekliyoruz. Türk ticaret kanunu yeniden düzenlenip, market açmak için sınırlama getirilmelidir. Ticaret Odaları kısıtlama getirebilir. İlimizdeki ilgili müdürlükleri göreve çağırıyorum. Yerel meslektaşlarımızdan da destek bekliyorum. Diğer illerimizdeki yerli ve milli market sahibi esnaf kardeşlerimizin bu projemize destek vermelerini bekliyor hep birlikte devletimizin yanında olmayı davet ediyoruz. Zaman birlik olma zamanıdır savaşlar günümüzde tank ve tüfekle değil ekonomik silahlar ile yapılmaktadır. Bizim elimizde de güçlü silahlarımızın olduğunu devlet düşmanları bilmelidir”

 

Benzer Haberler
murat-kavuncu-bim
Murat Kavuncu’dan BİM’in CEO’su Galip Aykaç’a: ‘Kimsin ulan sen? Ekmeğini keserim senin’
antalya-bim-market-saldiri
Antalya’da BİM mağazalarına saldırı
c996b0bb-aad7-4caf-89d7-71a8ba546d25
BİM CEO’su Galip Aykaç, Gıda Perakendecileri Derneği Başkanlığı’ndan istifa etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir