Psikolog Esra Ezmeci şimdi de çöpçatanlığa başladı! Çiftleri tanıştıracak…

Takipçilerinden gelen itirafları paylaşmasıyla gündeme gelen Psikolog Esra Ezmeci, şimdi de çöpçatanlığa başladı. Psikologluğunun dışında Esra Ezmeci, şimdi de çiftleri tanıştıracak.

featured

36 yaşındaki uzman klinik psikolog Esra Ezmeci, Fox TV’de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programıyla tanınırken sosyal medyadan gelen itiraf ve sorularla Ramazan ayında da olay olmaya devam ediyor.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, kitaplarında ve günlük yaşantısında insanlara ve evli çiftlere tavsiyeler vererek ilişkileri kurtarmaya çalıştığını iddia ediyor.

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı.

Esra Ezmeci’ye gelen akıllara durgunluk veren soru: ‘Kocamın kardeşiyle…’

Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken “Bu kadar da olmaz yorumları” beraberinde geliyor.

Ezmeci’nin paylaştığı itiraflar da haber yapılarak kamuoyu ile paylaşılıyor. Ama bu kez Ezmeci’nin son paylaşımı eski paylaşımlarını geride bırakır cinsten.

Takipçilerinden gelen itirafları paylaşmasıyla gündemden düşmeyen Psikolog Esra Ezmeci, şimdi de çöpçatanlığa başladı. Ezmeci şimdi de çiftleri tanıştıracak. Peki nasıl? İşte detaylar…

Ezmeci’nin bir takipçisi sosyal medyadan Ezmeci’ye, “Tanışma uygulamanız ne zaman çıkacak” diye sordu.

Ezmec’nin yanıtı ise ‘Çok yakında’ oldu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir