Provokatör Ümit Özdağ iç savaş çıkarmak için yalan yumurtluyor

Irkçı provokatör Ümit Özdağ, iç karışıklık çıkarmak için sığınmacılarla ilgili uydurduğu yalan haberlere bir yenisini daha ekledi. Özdağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Esenler Namık Kemal mahallesinde 4 Afgan'ın 12 yaşında bir Suriyeli kıza tecavüz ettiğini ve halk sokağa döküldüğünü iddia etti. Ancak Özdağ'ın iddiasını doğrulayacak ne bir belge ne de bir görüntü ortaya çıktı.

featured
service

Türkiye’yi karıştırmak için her türlü yola başvuran ırkçı provokatör Ümit Özdağ, hiçbir belge ya da görüntü olmadan İstanbul Esenler’de 12 yaşındaki Suriyeli bir kızın 4 Afgan tarafından tecavüze uğradığını ve halkın sokağa döküldüğünü iddia etti.

FETÖ fısıldıyor, Ümit Özdağ konuşuyor! Provokatörden hep aynı taktik: “Biliyorum ama söylemem”

12 YAŞINDA SURİYELİ BİR KIZIN TECAVÜZE UĞRADIĞINI İDDİA ETTİ

Oy kazanmak için her yolu mübah gören ve Türkiye’de sığınmacı nefretini yayarak kendisine siyasi kariyer inşa etmeye çalışan ırkçı provokatör Ümit Özdağ, Twitter’dan algı operasyonlarına devam ediyor.

Özdağ, son yaptığı paylaşımda “Dün akşam Esenyurt Namık Kemal mahallesinde 4 Afgan 12 yaşında bir Suriyeli kıza tecavüz etti. Halk sokağa döküldü. Afganlar ağır şekilde dövüldü. Halk mahallemizde yabancı istemiyoruz diyerek emlak komisyoncularına tepki gösterdi. Bıçak sırtında yaşadığımız günlerden geçiyoruz.” ifadelerini kullandı.

İDDİASINI DESTEKLEYECEK HERHANGİ BİR ŞEY ÇIKMADI

Ardından paylaşımına bir düzeltme yapan Özdağ, olayın Esenyurt’te değil Esenler’de olduğunu öne sürdü. Özdağ, yazdığı mesajda iddiasını destekleyecek herhangi bir belge ya da görüntü de paylaşmadı.

Ancak Özdağ’ın iddia ettiği gibi ne Esenler ne de Esenyurt’ta böyle bir olayın yaşanmadığı öğrenildi.

İsmail Çataklı’dan Ümit Özdağ’a: ‘Siyasi bir meczupla karşı karşıyayız’

Provokatör Ümit Özdağ iç savaş çıkarmak için yalan yumurtluyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir