Popçu Gülşen için 3 yıl hapis talebi

Ataşehir'de 30 Nisan 2022'de verdiği bir konserde İmam Hatip Liselilere yönelik sözleri nedeniyle yargılanan şarkıcı Gülşen Çolakoğlu hakkında savcı mütalaasını verdi. Savcı Çolakoğlu hakkında "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapsini talep etti.

featured

Şarkıcı Gülşen, bir konserindeki “İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor.” ifadesi sonrası gözaltına alınmıştı.

Benzer Haberler
demet-akalin-gulsen
Demet Akalın’dan Gülşen’e deprem tepkisi: ‘İspanya’ya kaçan şarkıcı’
gulsen-tunc-soyer
LGBT dayanışması: Tunç Soyer, Gülşen için kesenin ağzını açtı
gullsen
Sahnelere dönen Gülşen’den seyircilere soru: ‘Aranızda emniyetten kimse var mı?’
gulsen
Gülşen davasında flaş gelişme! Tekrar hapse girecek mi?

“Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan çıkartıldığı mahkemece tutuklanan Gülşen, tek kişilik koğuşta 5 gün geçirmişti. Kendi evinde de 15 gün olmak üzere toplamda 20 gün hapiste kalan şarkıcı, tahliyesinin ardından yurt dışına çıkış yasağı için itirazda bulundu.

gülşen hapsemi giriyor

YURT DIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI PARA GÜVENCESİYLE KALDIRILDI

3 yıla kadar hapsi istenen Gülşen’in yurt dışına çıkış yasağı, 250 bin TL’lik güvence miktarı yatırılması karşılığında kaldırıldı.

gülşen instagram

 

3 YILA KADAR HAPİS TALEBİ

İmam Hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle hakkında 3 yıla kadar hapis cezası talep edilen Gülşen’in yargılandığı davada mütalaa açıklandı.

Savcılık, Gülşen’in ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama’ suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmasını talep etti.

gülşen instagram

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir