Bunun yüzünde de ‘rabbi yessir’ gördü! Meral Akşener, PKK destekçisi Alparslan Kuytul’a sahip çıktı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu. Akşener, Adana'da Furkan Vakfı militanlarının sokak eylemini savundu: "Meğerse dindar olmak, Sayın Erdoğan'ın bacısı olmak için yeterli değilmiş"

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana’da bir işadamını kaçırdıkları gerekçesiyle tutuklu olan sekiz üyesinin serbest bırakılması için yasadışı yürüyüş düzenleyen Furkan Vakfı‘nın savunucuları arasına İYİ Parti Genel Başkanı meral Akşener de katıldı.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Akşener, “Başörtülü kadınlarımızın hukuku AK Parti’ye oy verdikleri sürece kutsalmış, yani oyunu basarsan baş tacısın itiraz edersen copu yersinmiş. Dindar kadınlarımızın omuzlarında iktidara gelip o kadınları coplatarak iktidardan çekip gitmek, şu ironiye bakar mısınız. Gerçekten ibretlik.” ifadelerini kullandı.

PKK DESTEKÇİLERİNİ SAVUNDU

15 Temmuz FETÖ darbe girişimi için “Hayırlı olsun” diyen Kuytul, Mehmetçiğin terör örgütü PKK’ya düzenlediği operasyonlara da karşı çıkmıştı. Alpaslan Kuytul ve Furkan Vakfı üyeleri, sosyal medyada “Türk ordusunun Afrin’de katliam yaptığı” propagandasına katılmış, Mehmetçiğe karalama kampanyası başlatmıştı.

İYİ Parti lideri Akşener’in PKK’yı savunan örgüte verdiği destek milliyetçi camiada şok etkisi yarattı.

FETÖ ve PKK’nın yeni provokatörü Alparslan Kuytul kimdir? İşte son ‘Hasan Sabbah’ ve kirli geçmişi…

Bunun yüzünde de ‘rabbi yessir’ gördü! Meral Akşener, PKK destekçisi Alparslan Kuytul’a sahip çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.