İşte 6’lı masanın gizli ortağı! ‘PKK ile bağımız yok’ diyen HDP’li Pervin Buldan’dan teröristbaşı Cemil Bayık’lı ‘terör’ paylaşımı

6’lı masanın gizli ortağı HDP’nin Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, teröristbaşı Cemil Bayık’la olan fotoğrafını Twitter’dan paylaşarak, ‘’Bir Kandil fotosu da benden olsun’’ ifadelerini kullandı. 6’lı ittifakı zor duruma düşüren Buldan, paylaşımını kısa süre içerisinde silmek zorunda kaldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gara operasyonu esnasında PKK terör örgütü tarafından şehit edilen 13 vatandaşımız için, kaçırıldıkları dönemde “Biraz misafir edilecekler sonra bırakılacaklar” söyleminde bulunan HDP’li Pervin Buldan, katıldığı bir haber programında HDP-PKK ilişkisine dair soruya “PKK ile herhangi bir diyaloğumuz, bir irtibatımız yok. Bizim PKK ile herhangi bir ilişkimiz yok” cevabını vermişti.

TERÖRİST ELEBAŞIYLA GÜLEREK POZ VERİP BAYLAŞMIŞ

Buldan, yıllar önce Kandil’de terörist elebaşı Cemil Bayık’a gerçekleştirdiği ziyaretten bir fotoğraf paylaşmıştı.

1 145

23 Ocak 2015’de Twitter hesabından “Bir Kandil fotosu da benden olsun” notuyla ve gülücük işaretiyle yayımladığı fotoğrafta, Buldan Bayık ile yan yana otururken görülüyor.

Pervin Buldan, uyuşturucu baronu kocasının ölümünden Tansu Çiller’i sorumlu tuttu

İşte 6’lı masanın gizli ortağı! ‘PKK ile bağımız yok’ diyen HDP’li Pervin Buldan’dan teröristbaşı Cemil Bayık’lı ‘terör’ paylaşımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.