Pedofili ilişkide şok iddia! Seda Sayan’dan Çağlar Ökten’e “İlişkini bitirmen karşılığında sana albüm yaparım” vaadi

Seda Sayan'la evlilik kararıyla magazin gündemine oturan Çağlar Ökten'in 3 ay öncesine kadar Lara Şehiroğlu ile ilişkisi olduğu ve 4 yıldır birlikte olan ikilinin evlilik planları yaptığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Sayan, Çağlar Ökten'e "İlişkini bitirmen karşılığında sana albüm yaparım" vaadinde bulundu ve Çağlar Ökten sevgilisi Lara'yı bir gecede sildi attı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seda Sayan‘ın yeni sevgilisi Çağlar Ökten’in 3 ay öncesine kadar Lara Şehiroğlu’yla 4 yıldır devam eden ve evlilik planları yaptığı bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı. İddialara göre Sayan, Çağlar Ökten’e ilişkisini bitirme karşılığında albüm yapmayı teklif etti.

EVLİLİK HABERLERİ ÇIKINCA FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Sayan, Çağlar Ökten’e “İlişkini bitirmen karşılığında sana albüm yaparım” vaadinde bulundu ve bu sebeple Çağlar Ökten evlilik planları yaptığı sevgilisi Lara’yla bir gecede ayrıldı. Üç ay sonra da “Seda Sayan’la evleniyor” haberleri ortaya çıktı. Evlilik haberleri ortaya çıkana kadar Lara’nın Instagram hesabında Çağlar Ökten’le olan fotoğrafları duruyordu. Fakat haber çıkar çıkmaz kendisi fotoğrafları hesabından hızlıca kaldırdı.

Lara

SEDA SAYAN: ÇAĞLAR’LA MAYIS AYINDA NİKAH MASASINDAYIZ

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Seda Sayan, yeni ilişkisi için şunları söyledi: “Evlilik için Çağlar beni ikna etmedi, ben onu ikna ettim. Aramızda güzel bir enerji var. İkimizin de istediği buydu. Birbirimize çok güvendik, güven benim için çok önemli. Hiç beklemediğim bir anda yani Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi aldım. Çağlar’ın hamlesi beni hep şaşırttı hem de çok duygulandırdı. O yüzden de ‘sonsuza dek evet’ dedim. 14 Şubat’ta onu izlemeye gitmiştim. Gece bitince herkes gitti. Gecenin ilerleyen vaktinde Çağlar diz çöküp evlilik teklifi etti. O an ne dediğini hatırlamıyorum.”

“Temmuz’da düşünüyorduk ama öne aldık. Mayıs’ta nikah masasındayız. Tam tarihini şimdi vermeyeyim. Çağlar’ın araştırılmaya ihtiyacı yok. Çok temiz, düzgün biri. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Yurt dışında evleneceğiz, konsoloslukta. Bugüne kadar evlilik sözleşmesi yaptım ama Çağlar’la yapmama hiç gerek yok. Doğru zamana ve kadere çok inanan biriyim. Çağlar kendi bütçesinin üstüne çıkarak bana pırlanta yüzük almış. Kıyamam ona. Telli duvaklı gelinlik giymem. Sakin bir elbise giyer erimin peşinden giderim.”

Laraa

Seda Sayan, oğlu yaşındaki Çağlar Ökten’in evlilik teklifine canlı yayında cevap verdi

 

Pedofili ilişkide şok iddia! Seda Sayan’dan Çağlar Ökten’e “İlişkini bitirmen karşılığında sana albüm yaparım” vaadi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.