Oyuncu Ecem Erkek, ‘Güzel Günler’ dizisinde söylediği şarkıyla mest etti

Genç oyuncu Ecem Erkek, başrolünde yer aldığı Güzel Günler dizisindeki bir sahnede Ebru Gündeş'in "Demir Attım Yalnızlığa" şarkısını söyledi. Güçlü sesiyle kısa sürede sosyal medyada gündem olan Erkek'e övgü yağdı.

featured

Show TV’de yayınlanan Güzel Günler dizisinde “Füsun” karakterini oynayan Ecem Erkek, oyunculuk performansının yanı sıra güçlü sesiyle de izleyicilerden tam not aldı. Geçtiğimiz haftalarda Cem Adrian ile düet yapan oyuncu, dizide de Ebru Gündeş’in ‘Demir Attım Yalnızlığa’ isimli şarkısını seslendirdi.

SESİYLE ALKIŞ TOPLADI

Dizide Füsun karakterini oynayan Ecem Erkek, yapılan 90’lar partisinde sahneye çıkarak canlı şekilde şarkı söyledi. Erkek’in dizideki sahne performansı kısa sürede sosyal medyada gündem olurken yorumlar da beraberinde geldi. Başarılı isim için ‘İki dakika önce gülmekten karnımı ağrıtan kadın iki dakika sonra hıçkıra hıçkıra ağlatıyor’ yorumu yapıldı.

AHMET KAYA’NIN ŞARKILARINI OKUDU

Oyunculuk performansının yanı sıra güçlü sesiyle de sık sık adından söz ettiren Ecem Erkek, Ahmet Kaya’nın ölüm yıldönümü için Cem Adrian ile ‘Kendine İyi Bak’ şarkısını seslendirmişti. Başarılı oyuncu daha önce Taksim Trio ile Ahmet Kaya’nın ‘Nereden Bileceksiniz’ şarkısını okumuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir