Onur Şener’i öldüren zanlıların 15 yıl önceki görüntüleri ortaya çıktı

Ankara-Çayyolu’nda bir eğlence mekanında istedikleri şarkıyı bilmediği gerekçesiyle çıkan tartışmanın ardından müzisyen Onur Şener’i öldüren zanlıların, 15 sene önce müzik yaparken çektiği görüntüler ortaya çıktı.

service

Ankara-Çayyolu’nda bir eğlence mekanında, kamu görevlisi olan üç zanlı istedikleri şarkıyı bilmediği gerekçesiyle çıkan tartışmanın ardından müzisyen Onur Şener’i dün (2 Ekim) öldürdü. Olayda, zanlıların eğlence mekanının kapanmasını beklediği ve Şener’e saldırdığı belirtildi.

Onur Şener’i öldürenlerin yeni görüntüleri ortaya çıktı! Birlikte tatile gitmişler

Müzisyen Onur Şener’i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan zanlılar Semih S. ve Ali G.’nin 15 yıl önce müzik yaparken çektiği görüntüler ortaya çıktı.

1

Çalışma Bakanlığı’nda müfettiş olan Ali G. ile Türk Uzay Sanayii A.Ş.’de (TAI) mühendis olarak çalışan Semih S.’nin 15 yıl önce Youtube’a yükledikleri videoda, saz ve gitar çaldıkları görüldü.

2 2

Olayın görgü tanıkları, verdikleri ifadelerde zanlıların eğlence mekanına ilk kez geldiğini, Şener ile tartıştıktan sonra eğlence mekanının dışına çıkarıldıklarını ve tartışmanın istek şarkı sebebiyle başladığını söylemişti. Müzisyen Onur Şener’in ise sahnesinin ardından birkaç müşteriyi yolcu ettiği sırada bu kişilerin saldırısına maruz kaldığı kaydedildi.

3 2

Cinayetin ardından başlatılan soruşturmada, ifadelerini veren Ali G. ve Semih S., Onur Şener’i İlker K.’nın öldürdüğünü öne sürmüştü. Mahkeme, üç zanlının da tutuklanmasına karar verdi. Müzisyen Onur Şener, bugün (3 Ekim) Cebeci Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Onur Şener’in katilleri Semih Soyalp ve İlker Karakaş birbirlerini suçladı

Onur Şener’i öldüren zanlıların 15 yıl önceki görüntüleri ortaya çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir