Oktay Kaynarca’dan hayranlarına müjde! ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ ile dönüyor!

En son yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran sevilen oyuncu Oktay Kaynarca, yeni dizisini açıkladı. Önceki akşam yönetmen Onur Tan'ın DJ performansını dinlemeye Arnavutköy'e giden Kaynarca, "Yeni bir projeye başlıyoruz. Adı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' olacak" dedi.

featured

Özbekistan’da çekilecek olan ”Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin başrol oyuncusu olan Oktay Kaynarca muhabirlerin “Özbek gelin gelir mi?” sorusuna da esprili yanıt verdi.

Son olarak yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren sevilen oyuncu Oktay Kaynarca müjdeli haberi verdi. Bir süredir ekranlardan uzak olan Oktay Kaynarca yeni dizisini açıkladı.

Evren Abdullahoğlu’nun haberine göre; Oktay Kaynarca, önceki akşam yönetmen Onur Tan’ın DJ performansını dinlemeye Arnavutköy’e gitti.

Oktay Kaynarca’nın hayranlarına müjde! Yeni dizisi ve karakterinin adı belli oldu

Ünlü oyuncu, “Yeni bir projeye başlıyoruz. Adı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ olacak” dedi.

Ayrıca tek kişilik bir tiyatro oyunu planının olduğunu söyleyen Kaynarca, gazetecilerin “Dizi çekimlerinin Özbekistan’da yapılacağı söyleniyor. Özbek bir gelin gelir mi?” sorusuna “Yok öyle bir şey, bekarlığa devam” diye cevap verdi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir