Oktay Kaynarca’nın hayranlarına müjde! Yeni dizisi ve karakterinin adı belli oldu

En son ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da oynayan Oktay Kaynarca, yine aynı kanalda yayınlanacak, "Ben Bu Cihana Sığmazam" adındaki dizide Cezayir karakterine hayat verecek. Ünlü oyuncu, dizide başrol olmanın yanı sıra projenin yapımcılığını da üstleniyor.

featured

Uzun yıllar ATV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli rolünü oynayan Oktay Kaynarca, yeni projesiyle ekrana dönüyor. Kaynarca’nın aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği dizisinin detayları belli olmaya başladı.

CEZAYİR KARAKTERİNİ OYNAYACAK

tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, çekimleri haziran sonu başlayacak olan dizinin adı “Ben Bu Cihana Sığmazam” oldu. Onur Tan’ın yöneteceği dizi adını Nesimi’nin efsane bir şiirinden alıyor. Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in yazdığı dizide Oktay Kaynarca Cezayir rolünü üstlenecek. Henüz oyuncu kadrosu netleşmeyen dizinin bazı sahneleri Türki Cumhuriyeti’nde çekilecek. ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizi, eylül ayında izleyiciyle buluşacak.

Oktay Kaynarca’dan yeni proje müjdesi! Yayınlanacağı kanal bile belli oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir