Okan Bayülgen’den Z kuşağı eleştirisi: Türkiye’de itaat etmek istemiyor ama Londra’da itaat etmeye hazır

Ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, konuk olduğu kitap fuarında Z kuşağı hakkında "Türkiye'de Z kuşağı, örneğin Londra'ya kapağı atmak istiyor. Londra'ya gitmesinin sebebi Türkiye'den memnun olmaması. Türkiye'de itaat etmek istemiyor ama Londra ya da başka bir yere giderse orada itaat etmeye hazır" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Okan Bayülgen, Türkiye’deki Z kuşağı gençlerin Türkiye’de değil ama Londra’da itaat etmeye hazır olduğunu söyledi.

Ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, 12. Kocaeli Kitap Fuarı’nın konuğu oldu. “Yeni Nesil ve Mizah” isimli söyleşide yurttaşlarla bir araya gelen Bayülgen, Kocaeli Kitap Fuarı’nı değerlendirdi.

Bayülgen, “Çok etkileyici bir kitap fuarı yaşıyoruz. Herkesin izlenimi çok iyi. Yerde bile seyirci var, müthiş. Şarkı söylemeye gelmişim gibi” dedi.

Okan Bayulgen

“KİTAP ARARKEN ÇOK HEYECANLANIYORUM”

Kitapçılarda kitap aramanın eğlenceli olduğunu söyleyen Bayülgen, “Kitapçılarda bir kitap aramak çok eğlenceli. Farklı kitaplar da insanın karşısına çıkıyor. İnsanın hayatını değiştiren bir kitapla karşılaşabilirsiniz” diye konuştu. Bayülgen, ‘Kitap ararken heyecanlanıyor musunuz?’ şeklindeki soruya, “Çok heyecanlanıyorum, sırılsıklam oluyorum. Kurgu işlerde çok heyecanlandığımı, içine daldığımı biliyorum. Ama bu kişisel” dedi.

Astrofizik profesörü Okan Bayülgen büyük sırrı açıkladı: “Ay’a hiç gitmedik”

“Z KUŞAĞI İTAAT ETMEYE HAZIR”

Okan Bayülgen medyada ve sosyal medyada gündem olan ve dünyanın geleceğine etkisi yoğun tartışma olan Z kuşağını da eleştirdi.

Bayülgen, “Z kuşağı özgürlükten bahsediyor ama itaat etmeye hazır. Türkiye’de Z kuşağı, örneğin Londra’ya kapağı atmak istiyor. Londra’ya gitmesinin sebebi Türkiye’den memnun olmaması. Türkiye’de itaat etmek istemiyor ama Londra ya da başka bir yere giderse orada itaat etmeye hazır” dedi.

Okan Bayülgen ve Twitch fenomeni Jahrein arasında gerginlik! Sosyal medyada birbirlerine girdiler…

Okan Bayülgen’den Z kuşağı eleştirisi: Türkiye’de itaat etmek istemiyor ama Londra’da itaat etmeye hazır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.