O Kız nerede çekiliyor? O Kız dizisi oyuncuları kim, konusu ne?

Başrollerini Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları ve Cengiz Orhonlu gibi ünlü isimlerin paylaştığı Kanal D ekranlarının yeni sezon dizisi O Kız, seyirciler tarafından ilgiyle karşılandı. İlk bölümü yayınlanan O Kız dizisi hakkında arama motorlarında araştırılan O Kız dizisi oyuncuları kim, konusu ne? O Kız nerede çekiliyor? sorularının cevabını haberimizde derledik.

featured

Kanal D’nin yeni sezon dizisi O Kız, daha ilk fragmanıyla herkesin beğenisini kazanırken oyuncu kadrosu kadar konusuyla da tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Erkan Petekkaya’nın başrolüyle ekranlara gelmeye hazırlanan dizi hakkında O Kız dizisi oyuncu kadrosu, O Kız konusu ne, oyuncuları kim, O Kız dizisi nerede çekiliyor? sorularının cevabını araştırılıyor.

O KIZ DİZİSİ KONUSU NE?

Zeynep, binlerce genç kız gibi sosyal medya fenomeni olup, yaşadığı fakir hayattan kurtulmanın hayallerini kurar. Ama o, bunun için çabalarken bir yandan da babasına “annelik” yapmaktadır. Çünkü 45 yaşındaki koca adam, 5 yaşında bir çocuğun duygusuna ve zekasına sahiptir. Elindeki oyuncak arabası, çocuksu şakaları, küsüp barışmalarıyla tam bir çocuk adamdır Kadir. Ana rahminde boynuna dolanan bir kordona kurban gitmiştir. Kadir “Sınav” olarak doğmuştur, sadece anasına babasına değil aynı zamanda evladına. Öyle der dedesi Zeynep’e. Zeynep’in hayalleri büyüktür ve halasının evinde yaşadığı sığıntılıktan, kuzenleriyle sığışamadığı emanet odadaki yer yatağından, onları mazeret edip halasını ezen eniştesinden, halasının öfkeli yorgunluğundan, imkansızlıktan, parasızlıktan kurtulmak istemektedir.

Yaşamak istediği hayatı yaşayan sosyetik fenomen Ozan’ın ise her hafta evine temizlikçi olarak gitmektedir. Zeynep bir gün o evde iş kadını Sitare ile tanışır. Sitare ise onlarca sosyal medya fenomenini yönlendiren menajerlik ajansının sahibi tam bir patroniçedir. Ve Ozan’ın gizli sevgilisi…

O KIZ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher)

O KIZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

O Kız dizisi İstanbul’da çekiliyor. İlk bölümleri İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen O Kız dizisinin gelecek bölümlerde farklı semtlerde de çekimlerinin olması bekleniyor.

O Kız dizisi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? O Kız dizisi ne zaman başlıyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir