O kadar yalakalık yaptı, AK Parti sahip çıkmadı, Mustafa Albayrak fena patladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV 100’de yayınlanan Ahu Özyurt ile 10’dan 12’ye programında Gazeteci Barış Yarkadaş ile yazar Mustafa Albayrak arasında gergin anlar yaşanmıştı. AK Parti’nin sahip çıkmadığı Albayrak, “milli iradeyi savundum” dedi.

Türkiye’deki yargının siyasetten hiçbir zaman bağımsız olmadığını iddia eden Albayrak, kuvvetler ayrılığını savunan Barış Yarkadaş’a “Tayyip Erdoğan’a itaat edeceksiniz. Ram olacaksınız. Türkiye’yi Tayyip Erdoğan yönetecek, itaat edeceksiniz. Onun idaresi altında yaşayacaksınız.” ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti Milletvekili Mustafa Canbey’in “Dün sabah,@tv100’de gündeme konu olan programdaki bir konuğun partimizi ve liderimizi referans göstererek söylediği sözler ne partimizi ne de liderimizi bağlamaktadır. Partimiz adına konuşacak olan kişiler partimiz organlarınca belirlenmiş siyasi sorumluluğu olan sözcülerimizdir.” sözlerine yanıt veren Albayrak, milli iradeyi savunduğunu iddia etti.

Albayrak, paylaşımında, “Sayın Vekil ne denildiğini iyice dinleseydiniz de sonra açıklama yapsaydınız keşke. Biz orada milli iradeyi ve onun temsilcisi olarak Beştepe de oturan Sayın Cumhurbaşkanımıza Yüksek yargının gitmesinin tabii olduğunu savunduk. Bunu da parti adına değil bir seçmen olarak yaptık.” ifadelerini kullandı.

 

O kadar yalakalık yaptı, AK Parti sahip çıkmadı, Mustafa Albayrak fena patladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.