Nur Fettahoğlu yönetmen Emre Kavuk ile aşk yaşıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sabah yazarı Bülent Cankurt, “Yönetmenine aşık oldu” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Cankurt, oyuncu Nur Fettahoğlu’nun yönetmen Emre Kavuk ile yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu. Cankurt ikilinin “Daha İyi Bir Yarın” filminde yakınlaştıklarını söyledi.

Cankurt’un yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Sıkı durun; bu yazın ilk aşk bombasını patlatıyorum! Mart ayında 8 yıllık eşi Levent Veziroğlu’ndan ikinci kez boşanan ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, çok ara vermeden yeni bir aşka yelken açtı! Nur Hanım’ın yeni beyaz atlı prensi de tanıdık bir isim: Altın Portakallı yönetmen Emre Kavuk… 41 yaşındaki Nur Fettahoğlu ile kendisinden üç yaş küçük sevgilisi Emre Kavuk aşkının temelleri, Gökçeada’daki film setinde atılmış.

Emre Kavuk; Hande Doğandemir ile Yağız Can Konyalı’nın başrollerini paylaştığı ve çekimlerine 14 Haziran’da Gökçeada’da başlanan ‘Daha İyi Bir Yarın’ filminin yönetmeni. Nur Fettahoğlu da, bu filmin konuk oyuncularından biri. Çifte yakın kaynaklardan öğrendiğime göre, okuma provalarında yakınlaşmışlar. Çok geçmeden de bu yakınlaşma aşka dönüşmüş.

Nur Fettahoğlu, geçen ay eski eşi Levent Veziroğlu ve kızları Elisa Güzin ile birlikte Bodrum’da tatil yapmış ancak “Kendisi çocuğumun babası, çok iyi iki arkadaşız, başka bir durum olamaz” açıklamasında bulunmuştu. Neden böyle bir açıklama yaptığı şimdi daha iyi anlaşılıyor.”

Nur Fettahoğlu yönetmen Emre Kavuk ile aşk yaşıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.