Nisa Mihriban bebeği ölüme terk eden cani Ebru S. ile ilgili karar verildi!

İstanbul Pendik'te Nisa Mihriban bebeği boş bir araziye bırakarak giden anne Ebru S. ile ilgili karar verildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nisa Mihriban bebeği boş bir araziye bırakan anne, ekiplerin yaptığı kapsamlı çalışma sonrası bulundu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerince 60 güvenlik kamerası görüntüsünün izlendi. Ebru S.’nin Maltepe Huzurevi Metro İstasyonu’ndan metroya binerek Pendik durağında indiği bilgisi edinildi. Polis, şüpheli anne Ebru S.’nin taksiye binerek Kavakpınar Mahallesi’nde bebeği bıraktığını tespit etti. Ebru S.’nin bebeğinin terkettiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde elinde bir elinde bavul diğer elinde çanta içinde bebeğini taşıyan Ebru S. Pendik metro istasyonunda kameralara takıldı. Soğukkanlı tavırları dikkat çeken Ebru S. bir süre sonra gözden kayboldu. Bir diğer görüntü de Ebru S.’nin bebeği bırakıp döndüğü anlar kameralara yansıdı. Elinde sadece bavul görünen Ebru S.’nin hiçbir şey olmamış gibi rahat tavırlarla yürümesi dikkat çekti. Ebru S. daha sonra bir araca binerek uzaklaşıyor.

Aw587718 06

”İHMAL” İDDİASI

Nisa Mihriban’ın beyin ölümünün gerçekleşmesi üzerine yapılan incelemede, bebeğin bakıldığı Çocuk Bakımevi’nde bakıcı ihmali olduğu anlaşıldı. İddiaya göre burada bebeğin bakımını yapan D.Y. adlı bir kadın hakkında ise “taksirle yaralama” suçundan işlem başlatıldı. Ölüm sebebinin boğazına kaçan kusmuk benzeri bir madde olduğu, bebeğin bakımını yapan D.Y.’nin ihmali olduğu iddiasıyla hakkında işlem başlatıldığı öğrenildi.

TUTUKLANDI

Pendik’te 3 aylık bebeğini sokakta terk ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan Ebru S. tutuklandı.

Türkiye’yi yasa boğan Nisa Mihriban’ı yanlış müdahale mi öldürdü? Şoke eden iddialar…

Nisa Mihriban bebeği ölüme terk eden cani Ebru S. ile ilgili karar verildi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.