Netflix, Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın yeni filmi “Aşk Taktikleri”nin fragmanını yayınladı

Netflix'in yeni yerli yapım filmi Aşk Taktikleri'nin ilk fragmanı yayınlandı. Romantik komedi türündeki film, karşı cinsi anladığını düşünen bir kadın ve erkeğin birbirlerini etkilemek için verdikleri çabayı konu alıyor.

Türkiye pazarında üye sayısıyla rekor kıran Netflix Türkiye, Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın başrolelrini paylaştığı ‘Aşk Taktikleri’nden ilk fragmanı paylaştı.

Netflix Türkiye’nin yeni filmi olan Aşk Taktikleri, karşı cinsi ‘çok iyi anladığını’ iddia eden çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarının birbirlerini sıra dışı taktiklerle etkilemeyi çalışmasını konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda da Türkiye’de özellikle gençlerin televizyondan tanıdığı ve sevdiği isimler yer alıyor.

aşk taktikleri

Aşk Taktikleri’nin başrolünde Çilek Kokusu, No: 309, Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerde rol almış Demet Özdemir ve Şeref Meselesi ve Akıncı dizileriyle bilinen Şükrü Özyıldız bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler arasındaysa Atakan Çelik, Doğukan Polat, Özgür Ozan, Deniz Baydar, Hande Yılmaz, Ecem Atalay ve Yasemin Yazıcı yer alıyor.

Romantik komedi türündeki yeni Netflix Türkiye yapımı filmi, Emre Kabakuşak tarafından yönetildi. Film, 11 Şubat’ta Netflix’te yayınlanacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir