Sosyal medya soruyor: Neredesin Ekrem İmamoğlu? Felaket var, İmamoğlu yok!

İstanbul’da etkili olan yağış sonrasında Esenyurt, Beykoz ve Sarıyer başta olmak üzere birçok ilçede taşkınlar meydana geldi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise ortalıkta gözükmezken İstanbul’daki durumla alakalı bir paylaşım yapmadı. İmamoğlu en son Bayramın 1’inci günü Kağıthane’de görüldü. Diğer taraftan Ekrem İmamoğlu’nun sel felaketini Fethiye'deki tatilden izleyen İmamoğlu'nu kaldığı otel ortaya çıktı. Sosyetenin de gözde mekanı olan süper lüks otelin en ucuz odasının geceliği 10 bin lira.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da dün başlayan sağanak yağışın ardından Esenyurt başta olmak üzere Sarıyer, Kadıköy ve birçok ilçede su baskınları yaşanmıştı. Sel felaketi sırasında ortalarda görünmeyen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun Muğla’nın Fethiye tatilde olduğu ortaya çıkmıştı.

Ekrem Imamoglu 1

EN UCUZ ODASI GÜNLÜK 10 BİN LİRA

Söz konusu otelin Fethiye’ye bağlı Faralya’daki Kızılcakaya Mevkii’nde bulunan Perdue Otel olduğu ortaya çıktı. Zengin bir müşteri kitlesine hitap eden otel yüksek fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Otelin 2 kişilik en düşük fiyatlı odası 590 euro yani yaklaşık 10 bin 400 lira.

Ekrem Imamoglu1

İstanbul şiddetli yağışla boğuşurken sosyetenin de en gözde otelleri arasında yer alan otelde tatil yapan İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda gece 3.30’a kadar yağışı takip ederek ekipleri yönettiğini açıklamıştı.

Ekrem İmamoğlu’nun reklamı 11 günde çöktü! “Sorunu çözdük” dediği Sarıyer ve Kadıköy’ü sel aldı

Sosyal medya soruyor: Neredesin Ekrem İmamoğlu? Felaket var, İmamoğlu yok!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.