Adana Demirspor Başkanı Sancak’tan Balotelli’yle ilgili olay sözler: ‘Şerefsiz, defol git ulan!’

Sezon başından bu yana oynadığı futbol ve transferleriyle Süper Lig’de dikkat çeken Adana Demirspor'da kulüp başkanı Murat Sancak, dünyaca ünlü yıldız futbolcuları Mario Balotelli’yle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

featured

Sezon başında dünyaca ünlü İtalyan golcü Mario Balotelli‘yi kadrosuna katan Adana Demirspor’da ortaya konan performans, taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplamış ve başkan Murat Sancak, spor kamuoyunda takdir edilmişti. Sancak, Balotelli’yle yaşadığı anıyı anlatınca sosyal medyada gündem oldu…

Spor Toto Süper Lig’in flaş takımlarından Adana Demirspor’un başkanı Murat Sancak, yaptığı açıklamalarla sosyal medyada kendisine geniş yer buldu. Takımın yıldız futbolcusu Mario Balotelli’yle ilgili konuşan Sancak’ın ifadeleri, dinleyenleri güldürdü.

Mario Balotelli ve sevgilisiyle birlikte sohbetini anlatan Sancak’ın sözleri şu şekilde;

“BALOTELLI’NİN SEVGİLİSİNE ANLATTIM”

Geçen akşam Mario ile sevgilisi geldiler. Döndüm sevgilisine çalıştım. ‘Francesca’ dedim, ‘Mario’ya böyle böyle yap’ dedim. Her şeyi söyledim yani. ‘Bundan sonra Mario’nun alacağı bir prim senindir; onun üstüne ben bir prim daha koyacağım, iki prim alacaksın. Direkt senin hesabına yatacak.’ dedim. ‘Tamam başkan, sen merak etme. Top bende.’ dedi.

“ŞEREFSİZİ O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ…”

Şerefsizi o kadar çok seviyorum ki ertesi sabah antrenmana gittim, “Başkanım, Francesca beni uyutmadı vallahi” dedi. ‘Defol git ulan’ dedim. (Gülerek)”

“SEMPATİKLİĞİ YETER”

Murat Sancak’ın bu sözleri sosyal medyada hızla yayılırken, rakip takım taraftarları tarafından da takdir edildi. Bazı futbolseverler, “Süper Lig’de en sevdiğim başkan. Sempatikliği yeter” tarzı yorumlarda bulundular.

Fenerbahçe ve Galatasaray Balotelli’yi istiyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir