Konya’da Tinder Partisi! Muhafazakar kentte, seks partneri arayanlar için organizasyon…

Türkiye'nin en muhafazakar şehirlerinden Konya'da popüler arkadaşlık ve seks partneri bulma uygulaması Tinder kullananlar Yılbaşı partisinde buluşuyor.

featured

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler arkadaşlık ve seks partneri uygulaması Tinder kullananlar Konya’da Tinder Yılbaşı Partisi’nde buluşuyor.

Türkiye’nin en muhafazakar kentleri arasında gösterilen Konya’da yılbaşı gecesi düzenlenecek olan parti, sosyal medyada gündem haline geldi.

TİNDER NEDİR?

Tinder, bulunduğunuz yere göre sizin için eşleşmeleri bulan bir çevrimiçi buluşma uygulamasıdır. Bir profil oluşturup kendi fotoğraflarınızı yüklersiniz ve başka biri ilginizi çeker ve resminize de dokunursa, uygulama onlarla sohbet etmenize izin verir.

Benzer Haberler
tinder (1)
Tinder’da aşk arayan kadının paylaşımına yorum yağmuru: ‘İlk ya da ikinci buluşmada sevişir’
tinder
Şimdi sağa kaydıranlar düşünsün! Tinder’a sabıka kaydı sorgulama özelliği geliyor
tinder-icon-ios
Seks yerine sadece sarılarak uyumak isteyenler için, Tinder’ı tahtından edecek uygulama

İki kişi, gerçek hayatta buluşmak isteyip istemediğine karar vermeden önce aylarca ücretsiz sohbet edebilir. Uygulama, flört sürecini gerçek hayatta olabileceğinden daha az garip hale getirmek için tasarlanmıştır. Tinder’ın sunduğu özelliklerin çoğu Facebook yüzünden gereksiz ve modası geçmiş, ancak yine de çok popüler bir uygulama.

TİNDER’DA SEKS AMAÇ MI ARAÇ MI?

Tinder’ın tüm dünyada “tek gecelik ilişki” veya “seks partnerliği” amaçlı kullanıldığını biliyoruz. Ancak araştırma şirketi Simple Texting’in verilerine göre kadınların % 44’ü, erkeklerin de % 38’i ciddi ilişki aradıklarını belirtiyorlar.

Bu tip uygulamaları kullananların %13’ü nişanlanıp, evlenirlerken; %7’si 1 yıldan, %14,5’uğu da 6 aydan fazla ilişki yaşıyor. Yani %35’e yakın kısmı birliktelik kurabiliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir