Duygu Çelikten’in başı kopmuş, bedeninden ayrılmış!

featured

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten, fatura yatırmak üzere 13 gün önce evden ayrıldı. İddiaya göre kent merkezine gelen Çelikten’i, sevgilisi olduğu ileri sürülen Veli Ü., annesinin hastanede olduğunu belirterek otomobiline aldı. İkiliden daha sonra haber alınamadı. Telefonlarına ulaşılamayan Duygu Çelikten’in ailesi polis merkezine kayıp başvurusunda bulundu. 13 gündür kızlarından haber alamayan aile, özel bir televizyon kanalında canlı yayına katılarak, kızının bulunması için çağrıda bulundu.

Olayla ilgili çalışma başlatan Antalya Emniyet Müdürlüğü, dün 2 çocuk annesi kadının cesedini, Kepez ilçesindeki ormanlık alanda toprağa gömülü halde buldu.

Programa canlı bağlanan şüpheli Veli’nin resmi nikahlı eşi Duygu Çelikten’in kuması olduğunu, annesinin de bu durumdar haberdar olduğunu söyledi. Duygu Çelikten’in annesinden kaçmak için eşine sığındığını anlatan kadının iddialarını anne Filiz Çelikten yalanlamadı.

Kızının ölüm haberini Müge Anlı’nın programından önce sabah saatlerinde alan anne, kızının cenazesine gitmek yerine Müge Anlı’nın programına katılmayı tercih ettiği için tepki topladı.

 

BAŞI KOPMUŞ, VÜCUDU ÇÜRÜMEYE BAŞLAMIŞ

Üzeri taşla kapatılan, 30 santimetre derine gömülen Çelikten’in vücudunda yapılan ilk incelemede, sırtında ve göğsünde derin bıçak izlerine rastlandı, başının ise vücudundan ayrıldığı belirlendi. Bedeni çürümeye başlayan Çelikten’in ne zaman ve kim tarafından öldürüldüğüyle ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Polis, cinayetin tek şüphelisi ve kadının sevgilisi olduğu iddia edilen Veli Ü.’yü yakalamak için çalışma başlattı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir