Müge Anlı’daki sapık Sinan Sardoğan’ın 12 yaşındaki Suriyeli çocuğa tecavüz ettiği anlaşıldı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan Arife Gökçe olayında sapık Sinan Sardoğan tüm Türkiye'yi dehşete düşürdü. Tokat'ın Almus ilçesi Ataköy beldesinde 17 Aralık tarihinde 12 torun 5 çocuk sahibi Arife Gökçe'nin aniden kaybolmasıyla ilgili gelişmeler yaşanırken Sinan Sardoğan, İstanbul'da bir çocuğa tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuklandı. Sardoğan'ın tutuklanmasıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı..

featured

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Sinan Sardoğan olayı Türkiye gündemini sarstı. Arife Gökçe olayının baş şüphelisi konumunda bulunan ve Küçükçekmece Adliyesi’ne sevk edilen Sinan Sardoğan, ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklandı.

Benzer Haberler
sinan sardogan-arife gokce
Arife Gökçe bulundu mu? Sapık Sinan Sardoğan’ın ilk ifadesi ortaya çıktı
muge-anli-sinan-tutuklandi
Müge Anlı’daki sapık Sinan Sardoğan tutuklandı mı? Sinan neden gözaltına alındı?
muge anli-sinan sardogan
Müge Anlı’da ‘beddua’ kavgası! Sinan Sardoğan gözyaşlarına boğuldu: ‘Arife Gökçe benim ana yarısıydı’

Sinan Sardoğan hakkında yürütülen soruşturmaya ilişkin yeni detaylar…

 

ARİFE GÖKÇE KAYBININ BAŞ ŞÜPHELİSİ

Tokat’ta kayıp olan 12 torun 5 çocuk sahibi 64 yaşındaki Arife Gökçe’yi bulmak isteyen yakınları ATV’nin ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına katıldı.

Arife Gökçe olayının baş şüphelisi olarak da aynı köyde yaşayan 41 yaşındaki Sinan Sardoğan da programa katıldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Sinan Sardoğan olayı gündemi sarstı.

 

“Sapık Sinan Sardoğan” etiketiyle sosyal medyada tepkilerin odağında olan isimle ilgili flaş gelişmeler gündeme bomba gibi düştü.

Avcılar’da 2018 yılında meydana gelen olayda o dönemde 12 yaşında olan Suriye uyruklu A. A. cinsel istismara uğramıştı.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Olaya ilişkin şüphelinin aranmasına devam edilirken, eşkal bilgileri ile birebir uyuşması ve yaptırılan teşhis sonucunda aynı şahıs olduğunun anlaşılması üzerine Sinan Sardoğan gözaltına alındı.

 

Arife Gökçe olayının baş şüphelisi konumunda bulunan ve Küçükçekmece Adliyesi’ne sevk edilen Sinan Sardoğan ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YENİ DETAYLARA ULAŞILDI

Tokat‘ta kayıp 64 yaşındaki Arife Gökçe‘ye ve çok sayıda yaşlı kadına taciz mesajları attığını kabul eden ancak Gökçe’ye ne olduğunu bilmediğini öne süren Sinan Sardoğan soruşturması ile ilgili  yeni detaylara ulaşıldı.

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın ilgili yürüttüğü soruşturmada iddiaya göre Sardoğan 10 Ekim 2018’de ‘fiili livata’ suretiyle şu anda 17 yaşında olan, olayın yaşandığı zaman 12 yaşında olan 2006 doğumlu Suriye uyruklu A. A.’ya tecavüz etti.

MÜGE ANLI PROGRAMINDA GÖRÜP ŞİKAYETÇİ OLDU

A. A. televizyon izlerken Müge Anlı’nın programında gördüğü Sardoğan’ı teşhis edip Avcılar Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro’suna başvurarak şikayetçi oldu.

İhbar üzerine Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla Avcılar polisi Sardoğan’ı kaldığı otelde gözaltına aldı.

Sardoğan ifadesi alındıktan sonra Küçükçekmece Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne ‘çocuğa cinsel istismar’ suçundan tutuklanma talebiyle sevk edildi. Sardoğan çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ÜLKENİN GÜNDEMİNE OTURDU

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Sinan Sardoğan ile ilgili gelişmeler ülkenin gündemine yerleşti. Tokat’ın Almus ilçesi, Ataköy beldesinde 17 Aralık’ta, 12 torun 5 çocuk sahibi Arife Gökçe, aniden kaybolmuş ve 3 haftadır kendisinden haber alınamıyordu.

Sinan Sardoğan’a, Müge Anlı’nın ‘Bacaklarıma bakma’ şeklinde tepkisi gündem olmuştu.

Hakkında 23 adli işlem olan baş şüpheli Sinan Sardoğan, “çocuğun cinsel istismarı” suçundan gözaltına alındıktan sonra yaşlı kadınlara taciz mesajları attığı için pişman olduğunu söyledi.

Köydekilerin anlattıklarından yola çıkılarak, kaybın baş şüphelisi Sinan Sardoğan, tüm Türkiye’yi dehşete düşürdü. Daha önce farklı kişilere cinsel içerikli mesajlar gönderdiği ortaya çıkan Sinan Sardoğan, Arife Gökçe’nin nerede olduğunu bilmediğini iddia etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir