Müge Anlı’daki Meryem Çiğdem Ünal’ın ölümüyle ilgili görgü tanığı baba Mehmet Aldemir’den korkunç sözler: ‘Vicdanım sızlıyor’

Meryem Çiğdem Ünal'ın ölümüyle ilgili gelen itiraf Müge Anlı'ya damga vurdu! 3 yaşındaki Meryem'in ölümünden sorumlu tutulan Recep'in anne ve babası Müge Anlı ekibine çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Baba Mehmet Aldemir, "Benim vicdanım sızladı. Olay günü saat 16:30 civarıydı, 'güm güm' sesler geliyordu. Sonra ambulans geldi, Meryem daha canlıydı o zaman. Son sözleri de Recep'e, 'Baba beni kurtar' oldu." dedi, o anlar tüyler ürpertti.

featured
service

Müge Anlı ve ekibi tarafından araştırılan 3 yaşındaki Meryem Çiğdem Ünal’ın ölümüyle ilgili son dakika itirafı geldi. Anne Melisa’nın sevgilisi Recep’in ailesi ilk kez konuştu, anlattıkları yaşanan dehşeti gözler önüne serdi.

YAYINA GELEN İHBARLAR ACILI BABAYI ÇILDIRTTI

Gaziantep’te yaşayan iki küçük kız kardeşten büyüğü Meryem Çiğdem Ünal’ın hayatını kaybettiğini küçük kızı Sare’nin ise ortadan kaybolduğunu iddia eden baba Doğukan Ünal, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek kızlarının başına gelenlerin araştırılmasını istedi.

Ekran goruntusu 2022 10 07 153838

“MELİSA’YI, MERYEM’İ DÖVERKEN GÖRDÜM”

Kızının düşerek beyin kanaması sonucu öldüğünü iddia eden ve eşine inanmayan baba Doğukan Ünal, Müge Anlı canlı yayınına gelen ihbarlarla adeta çıldırdı. Baba Doğukan Ünal hastaneye kızını görmek için gittiğinde eşinin orada olmadığını ve küçük kızının hastane yetkililerince “sahipsiz bebek” olarak bilindiğini iddia etti.

Doktorların, çocuğun hastaneye çok geç getirildiğini ve çok bekletildiğini, beyninde oksijenin bittiğini söylediklerini iddia eden aile gerçeğin ortaya çıkmasını istiyor. Küçük kızı Sare’nin hayatından endişe adan baba Ünal, Müge Anlı ve ekibi sayesinde derin bir oh çekti.

Ekran goruntusu 2022 10 07 153848

“ÇOCUKLARA UYKU İLACI İÇİRİYOR, SÜREKLİ DARBEDİYORDU”

Kısa sürede annesinin yanında olduğu ortaya çıkan Sare’nin 3 yaşındaki ablasının ölümüne yoğunlaşan Müge Anlı, yayına gelen ihbarlarla şoke oldu.

Canlı yayına telefon ile katılan anne Melisa’nın kız arkadaşı çocuklara uyku ilacı içirdiğini ve çocukların tüm gün uyuduklarını, Melisa’da annelik duygusu olmadığını ve sürekli şiddet uyguladığını iddia etti. Çocuklarının altını bez değiştirme işlemini sevgilisi olan kişinin değiştirdiğini iddia etti.

Ekran goruntusu 2022 10 07 153859

Canlı yayına bağlanan annenin arkadaşı çocuklara sevgilisine baba dedirttiğini ve çocukları sevgilisinin yıkadığını iddia etti. Meryem’in ölümüne dair Müge Anlı canlı yayınına gelen ihbarlarda minik kızın montu ve scooter’ının hediye denilerek bir başka küçük kıza verildiği ortaya çıktı.

Küçük Meryem’in ölümünden birkaç gün önce ise kulağından kan geldiği ileri sürüldü.

Meryem’i ve annesini gören görgü tanıkları ise peş peşe bağlanarak, “Melisa’yı, Meryem’i döverken gördüm” dedi.

Müge Anlı’daki Meryem Çiğdem Ünal’ın ölümünde annesiyle ilgili kan donduran itiraf: ‘Kulağından kan geldiğinde…’

Bu iddialar stüdyodaki acılı baba Doğukan Ünal’ı gözyaşlarına boğdu.

Müge Anlı yayınına bağlanan Ayşe Hanım, eşi Recep’in, Meryem’in montunu ve scooter’ını kendi evladına hediye olarak getirdiğini ve yayında aynı eşyaları görünce şoke olduğunu ifade etti.

Tanıklar, Müge Anlı’ya konuştu. Recep ile Melisa arasında geçen diyaloglar dikkat çekti.

“BU KADAR YÜKLENECEK NE VARDI”

Bir gördü tanığı Melisa’nın Recep’e, “İlaçları kaybet” dediğini ve Recep’in de “Bu kadar yüklenecek ne vardı. Sen sıkıntı yapma biz hallederiz onu.” dediğini belirtti.

Ardından Meryem’in annesi Melisa ile aşk yaşayan Recep’in arkadaşının eşi olduğunu iddia eden bir izleyici yayına bağlandı.

“Eşim, Recep’le arkadaştı. Bu olaydan sonra onunla görüşmeyi kesti” diyen kadın sözlerine şöyle devam etti: “Recep tokatlamış, dövmüş o çocuğu sonra kan gelmiş kulağından. Onlar da bu önemli değil zannetmiş, sonra akşam çocuğu annesi dövüyor ve hareketsiz kalmaya başlıyor çocuk, uyuması geliyor. Annesi de kulağından gelen kan yüzünden doktora gidiyor baksınlar diye, ama o zamana kadar çocuğa zaten bir şeyler olmaya başlamış.”

İddialara canlı yayında yanıt veren Recep Bey, “Ambulansa bindirmeden önce evde düşme sesi geldi. Olay günü Melisa dövdüğü için Meryem düştü.” dedi.

Komşu Nigar Aldemir, şahit olduğu anları anlattı, “Evden dışarı çıkmazlardı. Ne ışık görürdüm evlerinde ne bir camdan bakarlardı. Mahalleli bir şey bilmediğini söylüyor ama bence susuyorlar” dedi.

Gizli tanık konuştu: “Büyüğe çok öfkeliydi. Küçüğü kucağına alıyordu büyüğü ceketinden sürükleye sürükleyerek götürüyordu. Çok kez büyüğe şiddet uygularken gördük.”

“KAFASINI DUVARA VURA VURA…”

Müge Anlı canlı yayınında son dakika itirafı geldi! Recep’in ailesi olay günü yaşananları anlattı.

SON SÖZLERİ YÜREK YAKTI

Baba Mehmet Aldemir, “Benim vicdanım sızladı. Olay günü saat 16:30 civarıydı, ‘güm güm’ sesler geliyordu. Sonra ambulans geldi, Meryem daha canlıydı o zaman. Son sözleri de Recep’e, ‘Baba beni kurtar’ oldu. Melisa, Meryem’i babasına benzediği için dövdüğünü söylerdi.” dedi.

Recep’in annesi de olay günü Melisa’nın kızı Meryem’i dövdüğünü, oğlu karışmak istediğinde de, “Benim çocuğum, sen karışma” diyerek kızardı” dedi.

 

Müge Anlı’daki Meryem Çiğdem Ünal’ın ölümüyle ilgili görgü tanığı baba Mehmet Aldemir’den korkunç sözler: ‘Vicdanım sızlıyor’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir