Müge Anlı’da gündeme gelmişti! DJ Gezgin cinayetinde flaş iddia: ‘Cenazeyi buz kalıbına koydular’

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen DJ Gezgin cinayetinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. DJ Gezgin lakaplı Mehmet Karahan'ın ablası Fatma Karadağ sessizliğini korurken, cinayetle ilgili yeni bir ortaya atıldı. DJ Gezgin'in cesedinin buzun içine konulup saklanmış olabileceği öne sürüldü. İşte Müge Anlı canlı yayınında DJ Gezgin cinayetiyle ilgili ortaya atılan iddialar...

featured

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme gelen DJ Gezgin cinayetiyle ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

DJ GEZGİN’İN NEHRE ATILDIĞI İDDİASI

Fatma Karahan geçtiğimiz haftalarda “Cemal ve arkadaşı beni hayvanat bahçesi ve göl olan bir yere götürdü. Kardeşimi hayvanat bahçesine gömmüş veya o göle atmış olabilirler.” iddiasında bulundu. Cemal Durmaz’ın arkadaşı Onur Gültepe ise söz konusu yerin Gediz Irmağı Deltası olduğunu söyledi. Fatma Karahan ise Gediz Irmağı Deltası’nın kendisinin götürüldüğü yer olmadığını söyledi.

Ancak Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine bağlanan bir gördü tanığı ise 2017 Şubat ayında Gediz Irmağı Deltası’na şüpheli birinin aracından içerisinde ceset olduğu izlenimi veren bir çuvalı attığını söyledi. Görgü tanığının ifadesi sonrası DJ Gezgin’in cesedinin Gediz Irmağı’na atılma ihtimali de değerlendirilmeye başlandı.

DJ Gezgin cinayetinde flaş gelişme! Müge Anlı sinirlerine hakim olamadı: ‘Resmi makamlara açıklayacaksınız’

“GÖRENLER VAR”

Programa konuk olan Fatma’nın kızı Rukiye, “Sen çok bencil insansın. Akşamdan filmini kuruyorsun. Ama burada susuyorsun. Milleti dolandırmışsınız sizi arıyorlar. Niye beni aramıyorlar? İnsanlar yalan mı söylüyor.” dedi.

Müge Anlı ise araya girerek, “Belki şöyle bir şey olabilir. Sen farkında değilsin ama bugün geldiğimiz noktada bunu böyle bir durum olduğunu anladım diyebilirsin.” dedi.

“Nasıl farkında olmaz Müge Abla. Ankara’da restorana gitmişler. Yıllardan beri, bebekliğimizden beri tanıdığı kadın yanından geçiyor. Tam diyecek ki ‘Fatma ne yapıyorsun?’ kadına dönmüş demiş ki; ‘Sakın beni tanıdığını söyleme fark ettirme. Selam bile verme. Kadın beni aradı annen böyle diye.

Karşısında bir adam olduğunu söyledi. Ne zaman programa çıktı. Kadın beni bir daha aradı ve dedi ki; ‘Ablanın yanındaki işte o adamdı ve mutluydu…’ Cemal imiş. O da diyor ya ‘Ben değildim’ diye. Görenler var. Söylüyorlar.”

“CENAZEYİ BUZ KALIBINA KOYDULAR” İDDİASI

Öte yandan DJ Gezgin cinayetinde ortaya bir iddia daha atıldı.

DJ Gezgin’in cesedinin buzun içine konulup saklanmış olabileceği öne sürüldü.

EMNİYET HAREKETE GEÇTİ

Müge Anlı, canlı yayında, “Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü yayınımızı ihbar kabul etti.

Yayınımıza bağlanan görgü şahitlerini, röportaj veren, gerek çuvalla ilgili gerek buz kalıpları ile ilgili ifade veren vatandaşlarımızı ifadeye çağırıyorlar.” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir