Müge Anlı’da büyük rezalet! Damadı Murat ile kaçan Cemile’den şok eden itiraflar…

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'da damadıyla kaçtığı iddia edilen Cemile Özdemir hakkında birçok yeni iddia ortaya atıldı.

featured

Kız kardeşiyle birlikte Müge Anlı’nın kapısını çalan Azime Akkor, 43 yaşındaki evli ve 3 çocuklu kızı Cemile Özdemir’e 1 yıldır ulaşamadıklarını söylemişti. Akkor, Cemile’nin 18 yaşındaki kızının eşi Murat’la kaçtığını ve Murat’ın Cemile’nin(kaynanası) parasını yediğini belirtmişti.

Bu iddiaların ardından da canlı yayına telefonla katılan Cemile, “Ben kaçırılmadım. 12 yıldır ilişkimizin bittiği eşimden kurtulmak için kendi isteğimle kaçtım.” demişti.

Müge Anlı’da olay! Kızının kocasına kaçan Cemile Özdemir: “Çocuklarımı da kocamı da merak etmiyorum”

Bugün de Cemile, hem annesi hem de kızıyla yüzleşmek için stüdyoya geldi. 24 yıllık evliliği boyunca sevilmediğini ve ilgi görmediğini dile getiren Cemile, çocuklarıyla olan ilişkisinin de sağlıklı olmadığını söyledi. “O evde o aileyi yuvayı hiç kurmamış gibiyim.” dedi.

Damadından hiçbir kötülük görmediğini, boşluğa düştüğü zamanlarda damadı Murat’tan destek gördüğünü belirtti. Mesajlaşmaların, sık sık konuşmaların olduğunu ve birlikte gezdiklerini ifade etti.

Stüdyoya gelen Özlem annesi Cemile’ye bunu neden yaptığını sordu. Cemile, ailesinin dön çağrısına net bir şekilde “Hayır” yanıtını verdi. Şu anki hayatına dönmek istediğini belirtti.

ANNESİ KIZINA AŞKINI İTİRAF ETMİŞ

Özlem, bir gün annesinin sürekli yanlarında olmasından rahatsız olduğunu dile getirince Murat ve Cemile birbirlerine aşık olduklarını itiraf etmiş. Bunun üzerine Özlem annesi Cemile’ye küfür etmiş ve Murat da “Benim sevdiğim kadına nasıl küfür ediyorsun.” diyerek Özlem’e şiddet uygulamış.

BORÇ İÇİNDE YÜZÜYORLAR

Yayında da aslında Murat ve Cemile’nin Özlem’le evlenmeden önce görüştükleri ortaya çıktı. Bir izleyici Cemile’nin araba almak için kendisinden Murat’la borç para istediklerini söyledi ve hala Cemile’nin borçları olduğunu belirtti. Birçok kişiye de borçlu olduklarını öğrenildi.

Cemile’nin babası da kızına dön çağrısında bulundu. Cemile’nin babası aslında Murat’ın hayatlarına girdikten sonra Cemile’nin değiştiğini alkole başladığını aktardı. Bir gün alkol aldıkları sırada Özlem’in annesi Cemile ve eşi Murat’ı uygunsuz bir şekilde bastığını da söyledi.

“MURAT, CEMİLE’Yİ PAZARLIYOR”

Bir izleyici Murat’ın Cemile’yi dağa çıkartıp 4-5 kişiye sattığını ulu orta söylediğini ve Cemile’den “geçim kaynağım” diyerek bahsettiğini anlattı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir