Miray Daner göğüslerini mi küçülttü? O pozlar olay oldu

Geçtiğimiz günlerde bir süredir birlikte olduğu Oğulcan Engin ile yollarını ayıran güzel oyuncu Miray Daner, tatil anlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Mavi bikinisiyle verdiği pozu paylaşan oyuncunun silikonlarını küçülttürdüğü ileri sürüldü.

featured

Güzel oyuncu Miray Daner, uzun süredir aşk yaşadığı Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile ilişkisini geçtiğimiz günlerde bitirmişti. Birkaç gündür özel hayatıyla gündemden düşmeyen oyuncu, tatil sezonunu açtı.

SOSYAL MEDYADAN TATİL POZLARINI PAYLAŞTI

Netflix’te yayınlanan Kuş Uçuşu dizisinin çekimlerini tamamlayan Daner, yoğun iş temposuna ara vererek tatile çıktı. Güzel oyuncu 1,4 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından tatilinden kareleri yayınladı. Mavi bikinisiyle verdiği pozları paylaşan oyuncunun göğüs silikonlarını küçülttüğü ileri sürüldü.

 “ANLAŞARAK BİR AYRILIK KARARI ALDIK”

Geçtiğimiz akşam düzenlenen bir etkinliğe katılan genç oyuncu Miray Daner, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Oğulcan Engin ile ilişkisinin bittiğini doğrulayan ve ihanet iddiasını yalanlayan Daner, “İlişkinin bitme sebebi ihanet mi?” sorusuna “İlişkimizi sonlandırdık evet doğrudur. Ancak üçüncü kişilerle hiçbir alakası yok. Biz karşılıklı konuşarak böyle olmasının daha doğru olacağını düşündük. Anlaşarak bir ayrılık kararı aldık” cevabını verdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir