“MHK’ye karşı ne kadar sessiz kalmayı düşünüyorsunuz?” sorusuna Ali Koç’tan cevap: “Bir tokatlamadığım kaldı”

Merkez Hakem Kurulu'nun kararına ilişkin kameralar karşısına geçen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bir gazetecinin "Hakemlerin bile tavır aldığı MHK'ye karşı ne kadar sessiz kalmayı düşünüyorsunuz?" sorusuna Koç gülerek, "Daha ne diyeyim ya? Bir tokatlamadığım kaldı. Daha ne diyeyim" cevabını verdi.

featured

Merkez Hakem Kurulu’nun hakem kararları sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç çarpıcı açıklamalarda bulundu. Koç’un bir gazetecinin sorusu karşısında verdiği cevap ise gülüşmelere sebep oldu.

“BİR TOKATLAMADIĞIM KALDI”

Ali Koç, “Hakemlerin bile tavır aldığı MHK’ye karşı ne kadar sessiz kalmayı düşünüyorsunuz?” şeklinde gelen bir soruya gülerek, “Daha ne diyeyim ya! Bir tokatlamadığım kaldı. Daha ne diyeyim” cevabını verdi.

“İNSANLARIN KAFASINDA CİDDİ SORU İŞARETLERİ VAR”

Fenerbahçe Başkanı, ayrıca hakem kararları için, “MHK’nin almış olduğu, TFF’nin onayladığı ve yürürlüğe koyduğu bir karardır. 10 haftalık sürecin nasıl geçeceği konusunda insanların kafasında ciddi soru işaretleri var. Bugünkü konuşmada teminatı veren MHK Başkanı’ydı. Bu kararı veren kurum, aynı zamanda bu kararın ve ileriye dönük olarak işleyişin sorumluluğunu üzerine almıştır. O kararı verip, sorumluluğu üzerine alan insanları da neden böyle bir karar aldınız diye eleştirmek de doğru ve sağlıklı bir bakış açısı olmaz. Kararı öneren kurul MHK, veren kurul TFF.” sözlerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir