Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu’ndan flaş ‘Hafsanur Sancaktutan’ açıklaması

"Yalı Çapkını" dizisiyle son dönemde popülerliğini arttıran güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, 4 yıldır meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşıyordu. Bir süredir ikilinin ilişkisinde kara bulutlar dolaştığı iddia ediliyordu. Hatta Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu'nun ayrıldığı, yakışıklı oyuncunun gönlünü partneri Hafsanur Sancaktutan'a kaptırdığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili iki taraftan ortak açıklama geldi: "3'üncü kişi yok, dostluğumuz devam ediyor."

featured

Son günlerde magazin gündeminde zirvede yer alan ayrılık iddialarına nokta koyuldu. Türkiye’nin beğenilen genç kadın oyuncularından biri olan Afra Saraçoğlu, ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını’ndaki rolü ile kariyerinde önemli bir başarıya ulaştı.

Dizideki partneri Mert Ramazan Demir ile uyum yakalayan Saraçoğlu, şu sıralar sosyal medya kullanıcıları ve dizi tutkunlarından övgü alıyor.

FOTOĞRAFLARLA İDDİALARI YALANLADILAR

İkilinin sıkça yakıştırılması nedeniyle gözler Saraçoğlu’nun kendi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile ilişkisine çevrildi.

Dizideki uyumun çiftin ilişkisine zarar verdiği iddia edilirken, genç aşıklar birlikte çekilen karelerini paylaşarak iddiaları yalanlamıştı.

Öyle ki Yazıcıoğlu, Mert Ramazan Demir ile de bir araya geldiği anları paylaşmıştı.

AYRILDILAR

İlişkileri doludizgin devam eden çiftten geçtiğimiz günlerde ayrılık haberi gelmişti.

İddialara göre, çiftin arasına yeni bir 3’üncü isim girerek ilişkilerinin bitmesine neden olduğu, Yazıcıoğlu’nun oyuncu Hafsanur Sancaktutan ile yakınlaştığı belirtilmişti.

Benzer Haberler
mert yazicioglu
Afra Saraçoğlu’nu bırakıp Hafsanur Sancaktutan’a giden Mert Yazıcıoğlu fotoğrafları silmeye başladı
afra-saracoglu-ayrilik
Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu ayrıldı! Sebep, Mert Ramazan Demir değil Hafsanur Sancaktutan çıktı
afra-mert-ramazan-opusme-sahnesi
Yalı Çapkını’nda öpüşme sahnesini Afra Saraçoğlu istemiş! Mert Ramazan Demir’i şaşırtan istek…

Son olarak Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yaparak iddialara son noktayı koydu.

 

KARARIMIZDA HİÇBİR 3’ÜNCÜ KİŞİNİN DAHİLİ BULUNMADIĞINI BİLMENİZİ İSTERİZ

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

‘Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile 4 yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Sevgiyle kalın…’

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir