Meral Akşener’in tiyatro partneri Nurgül Sipahi’nin eşi Ahmet Sipahi: ‘Karım yalan söylüyor’

Ankara'da Meral Akşener'e "Açım, ölüyorum, geçinemiyorum" şeklinde serzenişte bulunan Nurgül Sipahi ve Genel Başkanları ile oynadıkları tiyatroya ilişkin çarpıcı gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Ankara'nın Etimesgut ilçesinde esnaf ziyaretinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e "Gerçekten açım. Biz ölüyoruz, açız, aç" diyen Nurgül Sipahi'nin iki dairesinin olduğu ve oturduğu site ortaya çıkmıştı. Son olarak da Sipahi'nin eşi Ahmet Sipahi de konuştu.

featured
service

Sipahi’nin yalan söylediğini açıklayan eşi Ahmet Sipahi, kendisini partinin kışkırttığını ve yalan söylediğini belirtti.

AKŞENER’E “AÇIM” DEDİ EVİ, KİRA GELİRİ VE MAAŞI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

“Açım, ölüyoruz” diyen Nurgül Sipahi‘nin mal varlığı açlığın farklı bir yönünü gösterdi. İYİ Parti Etimesgut teşkilatına üye olan Sipahi’nin, Etiler Mahallesi’nde 2.5-3 milyon Türk lirası değerinde dairelerinin, emekli maaşının ve kira gelirinin olduğu ortaya çıktı.

EŞİ KONUŞTU: YALAN SÖYLÜYOR

Eşinin “Açız” diye Meral Akşener’e sızlandığı videoları izleyen Ahmet Sipahi yalan söylediğini belirterek gelirlerini tek tek açıkladı.

Meral Akşener’in ‘Açız’ dedirttiği Nurgül Sipahi tiyatrosunda yeni detaylar…

KİRA GELİRİ DE VAR

Eşinin gelirlerine ilişkin “Aç değil. Yalan söylüyor. 3 bin 500 TL kira geliri ve haricen emekli maaşı var” dedi.

OTURDUĞU SİTEDE KİRALAR 6 BİN TL!

Eşi 4 bin 800, kendisi ise 4 bin 400 lira emekli maaşı alan Sipahi’nin, iki çocuğunun memur olduğu, kızının 2012 model Chevrolet marka aracının bulunduğu tespit edildi.

PARTİ ÜYESİ OLDUĞU DA ORTAYA ÇIKMIŞTI

Sipahi’nin sıradan bir vatandaş gibi Akşener ile konuştuğu videoların ardından İYİ Parti üyesi olduğu da parti faaliyetlerinde çekilmiş çok sayıda fotoğrafı ortaya çıktı.

Akşener’in ‘Açım, ölüyorum, perişanım’ tiyatrosu da yalan çıktı! İşte 2 dairesi olan Nurgül Sipahi gerçekleri…

AKŞENER İLE BİRLİKTE OYNADIĞI TİYATRO

İŞTE TAMAMEN KURGU OLDUĞU ORTAYA ÇIKAN O DİYALOGLAR;

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’nın Etimesgut ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunmuştu. Ziyaret sırasında Nurgül Sipahi ve Meral Akşener arasında geçen diyaloglar şöyle:

Nurgül Sipahi: “Gerçekten açım. Utanıyorum.Emekliyim. 4 milyar maaş aldım şimdi, keşke almasaydım. (…) Gazete serip yerde oturacağım. Şu an 4 milyar maaş alıyorum. 2 milyar kirada. Şimdi bana söyle; aidat mı vereyim, elektrik mi vereyim, su mu vereyim, ne yiyeyim? Ne içiyim? Temizliğe gidebilsem, ritmbozukluğu var kalp hastasıyım. 45 senedir kollarım yırtık.”

Meral Akşener: “Belli”

Nurgül Sipahi: “Yırtık kollarım. Ne olur bizi kurtarın”

Meral Akşener: “Beraber kurtaracağız”

Nurgül Sipahi: “Kurtaracağız”

Meral Akşener: “Az kaldı. Beraber kurtaracağız”

Nurgül Sipahi: “Gerçekten.. Ne olursunuz?”

Meral Akşener: “Onun için buradayız”

Meral Akşener’in tiyatro partneri Nurgül Sipahi’nin eşi Ahmet Sipahi: ‘Karım yalan söylüyor’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir