Meral Akşener’den tepki çeken hareket! Kendisine soru soran gençlere parmak salladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, Yalova'da kendisine soru soran genç kıza parmak sallayarak öfkeli bir üslupla azarlar gibi cevap vermesi, sosyal medyada tepki çekti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yalova’da esnafları ziyaret etti. Ziyaret sırasında bir genç kız, Akşener’e uyuşturucu ile mücadeleye yönelik soru yöneltti. Genç kızın sorusuna oldukça sert bir üslupla cevap veren Akşener’in gerginliği dikkat çekti.

AKŞENER’İN SERT TAVRI GENÇ KIZI KORKUTTU

Akşener’in, sorusunu yanıtladığı genç kıza karşı tavrı gündem oldu.

Videoda öfkeli bir şekilde cevap verdiği görülen Akşener’in tavrı, genç kızın korkmasına sebep oldu.

”SİZ DÜRTTÜĞÜNÜZ İÇİN CEVAP VERECEĞİM”

Akşener, genç kıza verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı:

“Ben Sayın Soylu’nun o tweet’lerine cevap vermemiştim. Siz şimdi dürttüğünüz için cevap vereceğim. Sayın Soylu diyor ki, ‘Uyuşturucuyla mücadele 2016, 15 Temmuz sonrası.’ Peki, AK Parti iktidarı 2002’de başladı değil mi? Sayın Cumhurbaşkanımız o zaman Başbakanımız mıydı? Evet. Demek ki bütün o süreç içerisinde katiyetle Sayın Soylu iddiasına göre sevgili yavrucuğum, uyuşturucu mücadelesini bu arkadaşlar yapmamış.

İçişleri Bakanı Soylu’dan Meral Akşener’e: ‘Stajyer Bakanlığın döneminde kaptagonu iyi bilirdin, kaç liraydı sahiden?’

“BU CEVAPLARI SORDUNUZ DİYE VERİYORUM”

Şimdi ben Sayın Cumhurbaşkanı’na, Sayın Erdoğan’a soruyorum; Süleyman Soylu’nun dedikleri doğru mudur? Captagon’la ilgili mevzuya girin, Google’a sevgili kızlarım. Kimin zamanında olduğunu anlarsınız. O ilgili kişi de şu anda sarayda. Tamam mı canım. Bak hiç bu cevapları vermeyecektim, sordunuz veriyorum şimdi. İyi ki de sordunuz.” dedi.

Meral Akşener’den tepki çeken hareket! Kendisine soru soran gençlere parmak salladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.