Menajerimi Ara dizisinin 1. bölümünde Tuba Büyüküstün fırtınası esecek!

featured

“Call May Agent” adıyla dünya çapında izleme rekorları kıran dizinin Türkiye uyarlaması, Menajerimi Ara 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Dizinin başrollerinde ise Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman gibi isimler yer alıyor.

Star’da yakında seyircisi ile buluşacak olan ‘Menajerimi Ara’nın ikinci tanıtımı yayınlandı. Çok yakında Star TV ekranında yayınlanacak dizinin yeni tanıtımında seyirci menajerlerin dünyasına adım atan Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) hikayesine tanık oluyor.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi güçlü oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle heyecanla beklenen ‘Menajerimi Ara’ dizisinin geri sayımı devam ediyor.

Yayınlanan yeni tanıtımda İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor.

Ali Bilgin’in yönetmenliğinde bir süre önce çekimlerine başlanan ‘Menajerimi Ara’ dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.

Çok yakında Star TV ekranında seyirciyle buluşacak dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.

Ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla anlatan dizi dünya üzerinde rekorlar kırmaya devam ederken Türkiye uyarlaması şimdiden merak ediliyor. Proje boyunca hikayeye konuk olacak ünlü isimlerden ilki; hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde geniş kitlelere hitap eden güzel oyuncu Tuba Büyüküstün oldu. Büyüküstün çekimlerin başlamasıyla birlikte sete çıkacak.

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, dünya çapında izlenme rekorları kıran dizi Call My Agent (Menajerimi Ara) dizisinde kendisini oynayacak.

Tuba Büyüküstün, instagram hesabından yeni dizi le ilgili heyecanını takipçileriyle paylaşmıştı.

Büyüküstün konuyla ilgili şunları kaydetti:

“Uzuuuuun bir aradan sonra bir tadımlık set kokusu alacağım.. Konuk oyuncu olmak başka bir heyecan, bu kadar aradan sonra kamera karşısına geçmek başka, Tuba Büyüküstün’ü oynamak bambaşka…

Önümüzdeki günlerde çekimlere başlayacak Menejerimi Ara’nın ilk bölüm heyecanını tüm oyuncuları ve ekibi ile yaşayacak olmak heyecanımı iyice katlıyor. Birden fazla projede,yıllarca beraber çalışıp çoook sevdiğim insanlarla tatlı bir randevu olacak benim için. Hadi bakalım…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir