Şok iddia! Aşk Mantık İntikam’ın Çağla’sı Melisa Döngel, Jose Sosa ile yasak aşk yaşıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İş adamı sevgilisiyle geçtiğimiz günlerde ayrılan ve ayrılık nedeni olarak “Öyle gerekti. İlişki toksik hale geldi yani. Ama arkadaşlığımız baki.” ifadelerini kullanan genç oyuncu Melisa Döngel kalbini evli ve çocuklu yıldız futbolcuya kaptırdı.

Takvim Saklambaç’ın haberine göre; Sakatlığı nedeniyle bir süredir sahalardan uzak kalan 36 yaşındaki Fenerbahçeli futbolcu Jose Sosa, gece antrenmanlarına devam ediyor… Evli ve iki çocuk babası Sosa, Karaköy’de oyuncu Melisa Döngel’le birlikte eğlenceye daldı.

Melisa Dongel Sosa Sevgili Mi

SOSA’NIN EVLİLİĞİNDE KRİZ ÇIKTIĞI KONUŞULMUŞTU

Fenerbahçe’nin Arjantinli yıldızı Jose Sosa, sahalardan uzak kalsa da gecelerden uzak kalamadı. 2016 yılında hayatını birleştirdiği eşi Carolina Alurralde ve ikiz çocuklarıyla mutlu bir aile tablosu çizen Sosa’nın geçtiğimiz günlerde evliliğinde kriz olduğu iddia edilmişti.

Jose Sosa Melisa Dongel Ile Yasak Ask Mi Yasi 2 14435524 Osd

SOSA İLE MELİSA DÖNGEL BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİ

Gece hayatına düşkünlüğüyle bilinen hatta pandemi döneminde bile yasak partilere katılan futbolcu, önceki gün Karaköy’deki bir mekanda Melisa Döngel’le birlikte görüldü.

SARMAŞ DOLAŞ EĞLENDİLER

Güzel oyuncu ve futbolcunun gece boyunca birlikte sarmaş dolaş eğlendiklerini görenler gözlerine inanamadı. Geç saatlere kadar samimi şekilde eğlenen Döngel ve Sosa, mekandan 5 dakika aralıkla ayrı ayrı çıktı.

Şok iddia! Aşk Mantık İntikam’ın Çağla’sı Melisa Döngel, Jose Sosa ile yasak aşk yaşıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.