Altın Kelebek’te Melis Sezen’den göğüs şov! İşte o anlar…

featured
service

Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin belirlendiği gecede ünlü isimlerin kıyafetleri dikkat çekiyor. Genç oyuncu Melis Sezen ise törene beyaz elbisesiyle damga vurdu.

MELİS SEZEN KİMDİR?

Melis Sezen, 2 Ocak 1997 yılında Silivri’de dünyaya gelmiştir. Babası Arnavut, Makedonya göçmeni; anne tarafı ise Selanik, Yunanistan göçmenidir. Şuan Sadakatsiz dizisinde oynayan Türk oyuncudur. İlk olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oynayan Sezen, ardından Siyah İnci dizisinde oynadı. İlk başrol oyunculuğunu Leke dizisinde üstlendi.

melis sezen altin kelebek

Ardından Sevgili Geçmiş dizisinde de başrolü üstlendi. Sezen, dizi projeleriyle birlikte sinema filmlerinde de yer aldı. 2018 yılında gösterime giren Bizim İçin Şampiyon ilk ciddi sinema oyunculuğu oldu. Aynı yıl içerisinde Tilki Yuvası ve Dünya Hali gibi filmlerde oynadı. 2019 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmeliğini yaptığı Mucize 2: Aşk filminde rol aldı. 2020 yılında Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde başrol karakter olan ‘Nazan’ karakterini canlandırdı. Sadakatsiz dizisinde başrol karakterlerinden biri olan ‘Derin’ adlı karakteri canlandırmaktadır.

Altın Kelebek’te Melis Sezen’den göğüs şov! İşte o anlar…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir