Çukur’un Timsah Celil’i şimdilerin travestisi Meli Bendeli’nin şok eden hormon masrafı

Bir dönem ekranların fenomen yapımlarından Çukur dizisinde ‘Timsah Celil’ karakterini canlandıran, ardından Cam Tavanlar dizisiyle izleyenlerin karşısına çıkan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirerek trans birey olduğunu açıklamıştı. Yeni hayatında Meli Bendeli adını alan oyuncu sosyal medya sayfasından paylaştığı gönderilerle sık sık gündeme geliyor. Meli Bendeli şimdi ise katıldığı bir YouTube programında özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ahmet Melih Yılmaz açıklamasında "Travestilikten yoruldum" dedi.

featured

Şimdilerde Meli Bendeli ismiyle tanınan Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, Selim Akar’a konuk oldu. Değişim süreci sonrası adını Meli Bendeli yapan oyuncu açıklamalarıyla dikkat çekti.

Kadın rolünde oynamak istediğini söyleyen Bendeli bu süreçte aylık hormon masrafına dair konuşurken “Hayat yorgunuyum, kendi halimden memnunum içim rahat ama iş konusunda çok zordu. Hep kendime zamanını belki ekonomini ayarla dedim. Bu işler masraf işleridir, aylık benim 1,5 milyar hormon masrafım var. Zamanı, koşulları bekledim beklerken de 30 yaşına geldim” dedi.

Benzer Haberler
ahmet melih yilmazz
Timsah Celil lakaplı Ahmet Melih Yılmaz’dan derin yırtmaçlı pozlar
Ekran görüntüsü 2022-11-15 092505
Çukur’un Timsah Celil’i travesti Meli Bendeli estetik yaptırdı! Son haline yorum yağdı
meli-bendeli-gogus
Çukur’un delikanlı Timsah Celil’i şimdilerin travesti Meli’sinden göğüs dekolteli poz
timsah celil
Cinsiyet değiştiren ‘Timsah Celil’ lakaplı travesti Meli Bendeli bikinili fotoğrafını paylaştı

‘PARAM OLSA TAYLAND’A GİDİP AMELİYAT OLURDUM’

Meli Bendeli konuşmasının devamında “Benim resmiyette henüz kadın kimliğim yok, yurt dışında okey ama Türkiye’de kurullara girmem gerekiyor.

Ben travestiliğin karanlığında kaybolmak, gece gelen adamlara sevgili olmak istemiyorum. Eğer mümkün olsa param olsa Tayland’a gidip bu işi halledip gelirdim. Burası çok yorucu. Durumlarım olsaydı bu işi yarımda bırakmazdım, travestilikten yoruldum” dedi.

’50 BİN TL’YE MÂL OLDU’

Meli Bendeli Şahmaran konusuna da açıklık getirdi. Oyuncu “Korona bittiğinde Adana’da festivaldeydim, bana sözleşme geldi, kostüm provasına gittim, yönetmenle tanışmaya gideceğiz Adana’da o gün sıcak, sürecim başlamamış henüz, diyorum Melih bu son erkek rolün gelen parayla sürecimi başlatırım. Yönetmen beni akşam yemeğinde etekle görünce endişeye düştüler. Bana bir basma etek 50 bin TL’ye mâl oldu” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir