Hadise’nin eşi Mehmet Dinçerler’den babasına ve amcasına şok suçlama! Mahkemenin yolunu tuttu

Hakkında 'Şirketinde çalışan işçileri mağdur etti' yönünde çıkan haberlerle ilgili harekete geçen Ünlü şarkıcı Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler, iddia eden kişilerin kendi şirketlerinde çalışmadığını ve amcası ve babasının şirketinde çalıştıklarını söyleyerek, söz konusu haberlerin kaldırılmasını istedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü şarkıcı Hadise’nin eşi Mehmet Dinçerler, hakkında şirketinde çalışan işçilerinin mağdur edildiği yönünde çıkan haberlerle ilgili harekete geçti.

Bir televizyon kanalında 10 Haziran 2022 günü Hadise’nin eşi Mehmet Dinçerler’e ait şirketlerde işçilerin alacağını tahsil edemediği, bu nedenle mağdur edildiği üzerine yayın yapıldı.

Yayında Dinçerler’in daha önce de dolandırıcılıkla suçlandığı bu kez kurtulamayacağı anlatıldı.

BABAMIN VE AMCAMIN İŞÇİLERİ

Yayınlanan haberlerden rahatsızlık duyan Mehmet Dinçerler, söz konusu iddiaların gerçeklik payının bulunmadığı söyledi.

Canlı yayına bağlanan işçilerin kendi şirketinde değil babası ve amcasının ortak olduğu ünlü baklavacılar zincirinde çalıştıklarını belirtti.

Hâkimliğe başvurarak haberlerin erişime engellenmesin talep eden ünlü iş adamı dilekçesinde iftiraya maruz kaldığını dile getirdi.

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in aşk yuvaları İbrahim ve Mihre Çelikkol’un evi oldu!

KAMUOYUNDA KÜÇÜK DÜŞÜRÜLDÜM ENGELLEYİN

Söz konusu dilekçede haberin hakaret içerikli olduğu anlatılırken, kamuoyu nezdinde küçük düşürülerek, kişisel hak, saygınlık ve onuruna ağır şekilde saldırı düzenlendiği belirtildi.

Dinçerler, bu nedenle televizyon kanallarında çıkan haberlerin düzeltilmesini ve haberin erişime engellenmesini talep etti.

Hakimlik incelemenin ardından Mehmet Dinçerler’in talebini reddetti.

 

Hadise’nin eşi Mehmet Dinçerler’den babasına ve amcasına şok suçlama! Mahkemenin yolunu tuttu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.