Mehmed Göktaş’tan Enes Kara için çok konuşulacak sözler: “Allah affetsin, o bir katil”

HÜDAPAR'ın yayın organı Doğru Haber'in internet sitesinde bir yazı kaleme alan Mehmed Göktaş, Enes Kara'nın katil olduğunu söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mehmed Göktaş, bugün kaleme aldığı yazısında Enes Kara için kullandığı ifadelerle tepki çekti. “Ey İslami kesim, korkmayın, söyleyin yahu, o bir katildir, kendi canına kıyan bir katil!” diyen Göktaş, sözlerini “Niçin susuyorsunuz, niçin sözü dolaştırıp duruyorsunuz, öyle değil mi, var mı bunun ötesi? Katil, katildir, ister başkasının canına kıymış olsun ister kendi canına.” sürdürdü.

Göktaş yazısında “Peki, ya katilliğini daha da katmerleştirecek gerçekler varsa? Buyurun, madde madde sıralayalım” dedi ve şunları yazdı:

Enes Kara

“İSLAM’A SAVAŞ AÇANLAR SALYALARINI SALARAK FIRLADILAR”

Varlık sebepleri İslam’la savaşmak olan ve böylesi fırsatları değerlendirmek için pusuda bekleyen azgın sürü Enes Kara isimli tıp öğrencisinin intiharı vesilesiyle salyalarını salarak orta yere fırlayıverdiler, saldırı hâlâ devam ediyor, bilmem ne kadar daha sürer bu azgınlıkları.

Enes Kara

İşin acı yönü, İslami kesimde itibarı sıfırlanan bir takım beyefendiler de söz konusu kuduzlar korosuna katılarak kendilerine oralardan itibar devşirme yarışına katılmış durumdular.

Koparılan vaveylaya bakacak olursanız Allah (cc) intihar eden şu Enes Kara’yı cennetinin başköşesine koydu, başta ailesi ve öğrenci çalışması yapan ne kadar vakıf, dernek ve cemaat varsa hepsinin cehennemdeki yerlerini hazırlamış bekliyor.

Enes Kara

“O BİR KATİLDİR”

Ey İslami kesim, korkmayın, söyleyin yahu,o bir katildir, kendi canına kıyan bir katil! Niçin susuyorsunuz, niçin sözü dolaştırıp duruyorsunuz, öyle değil mi, var mı bunun ötesi? Katil, katildir, ister başkasının canına kıymış olsun ister kendi canına.

“Amma efendim…” Bırakın şu ammayı, lâkini fakatı, katildir vesselam! Tamam, biz kimsenin cehenneme girmesine sevinmeyiz, zaten bunun için yazımıza “Allah affetsin” diye başlık attık. Allah için birazcık insaflı olun, intihar eden birisinden dolayı koskoca bir İslami camia hücum altında, bunun hesabı Allah’a nasıl verilecek?

Enes Kara

İslam’a ve Müslümanlara hücum ederken çoğu zaman bilimsel takılanlara sesleniyoruz; “İntihar edenlerin kimlik problemleri” ile ilgili tıp dünyasında yayınlanmış sayısız makale ve araştırma bir tıklama ile hemen elinizin altında, zahmet edip bir bakın, bu kişilerdeki şahsiyet bozukluklarını bir görün de başkalarına hücumdan vazgeçin. Biliyorum, böylelerini katillikten kurtarmak için hemen hafifletici sebepler bulup sıralayacaksınız. Peki, ya katilliğini daha da katmerleştirecek gerçekler varsa? Buyurun, madde madde sıralayalım;

Enes Kara

“BU BİR CİNAYETTİR”

Birincisi; bu bir katilliktir,  cinayettir, hiçbir sebep bunu hafifletemez, meşru kılamaz.

İkincisi; Kendisi canına kıyarken geride bıraktığı babasını, annesini, kardeşlerini normal bir ölümün ötesinde acılar içinde bırakmak suretiyle onlardan intikam alırcasına çekip gitmek ne demektir?

Üçüncüsü; Söz konusu aile fertlerinin kendi yaşadıkları üzüntü yetmiyormuş gibi oluşturulan bu vicdansız kamuoyunun hücumlarına bırakarak gitmek ne demek?

Enes Kara

“SENİN İNTİHARIN YÜZÜNDEN SAPKINLAR AZİZ İSLAM’A ÇEMKİRİYOR”

Dördüncüsü; Bu şekilde geriye bir takım dokümanlar bırakarak gitmek suretiyle medyada gündem oluşturmak bir takım gençlere bu kötü yolu açmak değil midir? Bugün toplumda öne çıkmak, isim yapmak isteyen, kendisinden bahsedilmesi için yanıp tutuşan gençlere bu yolu göstermek değil midir?

Beşincisi; Senin bu intiharından dolayı bu ülkede ne kadar müptezel varsa, ne kadar putperest varsa, ne kadar azgın ve cinsi sapkın varsa şu anda Aziz İslam’a çemkiriyorsa…

 

Ahmet Hakan, “Oğlumu ateizm öldürdü” diyen Enes Kara’nın babasını topa tuttu

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mehmed Göktaş’tan Enes Kara için çok konuşulacak sözler: “Allah affetsin, o bir katil”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir