Masumlar Apartmanı’nda flaş gelişme! İnci’nin ayrıldığı iddiası ortaya atıldı…

featured

Bu akşam yeni bölümü ile TRT1 ekranlarına gelen Masumlar Apartmanı dizisinde sevilen karakter İnci’nin yer almaması dikkat çekerken bu durum Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrıldığı iddialarını da beraberinde getirdi. Bu kapsamda izleyenler detayları araştırmaya başladı. Yapımcı kuruluşun henüz bu konuda bir açıklaması ise bulunmuyor. Peki, Masumlar Apartmanı İnci (Farah Zeynep Abdullah) neden yok? Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı mı, neden yok? İşte tüm detaylar…

MASUMLAR APARTMANI (İNCİ) FARAH ZEYNEP ABDULLAH NEDEN YOK?

TRT1 ekranlarının adından en çok söz ettiren dizisinde bu hafta Han, terkedilmenin acısıyla İnci’yi aramanın peşine düşer. Tüm çabaları sonuçsuz kalırken yapımın izleyenleri yeni bölümde yer almayan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın neden dizinin bu bölümünde yer almadığını merak ediyor…

MASUMLAR APARTMANI’NDA ŞOKE EDEN İDDİA!

Masumlar Apartmanı İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın sağlık sorunlarından dolayı kısa süre ara verdiği iddia edildi. Abdullah diziden ayrıldığı hakkından açıklama bulunmamaktadır.

MASUMLAR APARTMANINDA BU HAFTA NELER OLACAK?

Han, İnci’nin ortadan kaybolmasıyla perişan bir haldedir. İnci’yi bulmak için çalmadığı kapı kalmaz ancak çabaları sonuçsuz kalır. Han’ın terk edilme travması bu kez daha da güçlü tetiklenmiş ve onu karanlığın içine, en dibe çekmiştir.

Safiye ise Naci’nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenmenin yıkımı içindedir. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci’den gelen ihanet Safiye’nin yeniden içine kapanmasına sebep olur.

Naci’nin hastalığını öğrenen Gülru ise pes etmemeye kararlıdır. Naci’ye yaşama ümidi vermek için, hiç beklenmedik birinden yardım istemek de dahil, her yolu dener.

Han için ayrı, Safiye için ayrı endişelenen Gülben, ikisine de yardım etmek için kolları sıvar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir