Masumlar Apartmanı Gamze kimdir, gerçek adı ne? Gökçe Aydın hangi dizilerde oynadı?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Masumlar Apartmanı dizisinde oyuncular ilgiyle araştırılıyor. Masumlar Apartmanı Gamze karakteri Gökçe Aydın tarafından canlandırılmaktadır. Peki ama Masumlar Apartmanı’nın Gamze’si Gökçe Aydın kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Gamze karakteri Neriman’ın sınıf arkadaşıdır. Neriman Emre’ye aşıktır, Emre ise Gamze’ye aşıktır. Neriman Emre’ye istemeye istemeye Gamze ile aralarının daha iyi olması için yardım edecektir.

 

Gamze karakteri Neriman’ın sınıf arkadaşı olarak bizlerle birlikte olmakta iken Neriman’ın da aşık olduğu Emre, Gamze’ye karşı ilgi duyduğunu bilmekteyiz. Neriman’dan Masumlar Apartmanı Gamze’ye aşık olduğunu söyleyen Emre, kendisinden destek istese de Neriman Kalbi kırık bir şekilde bu konuda yardımcı olacağını söylemektedir.

Gökçe Aydın kimdir?

Masumlar Apartmanı Gamze karakteri Gökçe Aydın tarafından canlandırılmaktadır. 1996 doğumlu olan Gökçe Aydın, İstanbul doğumlu. Üniversiteyi İzmir’ de Ege üniversitesinde okumuş ve yüksek lisans yapmıştır. Ege üniversitesinde Tarım Bölümünü ve Bahçe Bitkileri alanında yüksek lisans yapmayı seçen Gökçe, oyunculuk eğitimine Yaratıcı Drama İzmir Playback Tiyatro Topluluğu’ nda başlamıştır. Şuan Ateş Menajerlik ile çalışarak kariyerinde ilerliyor. Oyunculuk yapmanın yanı sıra temel diksiyon ve oyunculuk eğitimleriyle kendini geliştirmeye devam ediyor. Oynadığı diziler arasında; Masumlar Apartmanı, Tutunamayanlar, Canevim, 4N1K: Yeni Başlangıçlar gibi ilgi gören prodüksiyonlar bulunmakta. Dizi projelerinin yanı sıra Akbank, Korkmaz, Bosch, Lays, Sprite gibi reklam projeleri de bulunmakta.

Gökçe İngilizce ve İtalyanca olmak üzere iki dil biliyor. Hobileri arasında Yoga, Trekking, Kampçılık var.

Masumlar Apartmanı’nda Safiye ve Naci’nin aşkı çok konuşuluyor! İşte Safiye ve Naci’nin en güzel anları…

Masumlar Apartmanı Esra kimdir ? Esra Ruşan kaç yaşında, eşi kimdir?

Masumlar Apartmanı’nda Safiye, Naci’ye dokundu! Eli yanağında…

Masumlar Apartmanı Gamze kimdir, gerçek adı ne? Gökçe Aydın hangi dizilerde oynadı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.