Acun Ilıcalı kesenin ağzını açmış! MasterChef Türkiye’de şeflerin maaşları dudak uçuklattı…

TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasının şefleri Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın aylık kazançlarının 200-250 bin lira arasında olduğu ileri sürüldü. Sosyal medyada konuyla ilgili "Acun kesenin ağzını açmış" yorumları yapıldı.

featured

Türkiye’de en çok izlenen televizyon programları arasında yer alan MasterChef, yeni sezonda da vatandaşlar tarafından ilgi görüyor. Sezon başında şef Mehmet Yalçınkaya’nın maaş konusunda Acun’la ters düştüğü iddialarının ardından şeflerin maaşlarıyla ilgili ileri sürülen yeni iddia dikkat çekti.

AYLIK KAZANÇLARI DUDAK UÇUKLATTI

Programın şefleri arasında yer alan Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın aylık olarak 200 ila 250 bin TL arasında maaş aldığı ve şeflerin yıllık toplam kazançlarının 1.5 milyon TL bandına çıktığı iddia edildi. Sosyal medya kullanıcıları bu haberlerle ilgili “Acun kesenin ağzını açmış” yorumunda bulundu.

MasterChef Türkiye’ye “ekler” damga vurdu! 3 yarışmacı birden elendi

“PARA CİNSİ YÜZÜNDEN TARTIŞTILAR”

Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan bir iddiaya göre; Mehmet Şef’in muhasebenin kapısına dayanarak, kendisinin Türk lirası, Somer Sivrioğlu’nun ise döviz üzerinden maaş almasına tepki gösterdiği ileri sürülmüştü. Ancak konuyla ilgili iddia resmiyet kazanmadı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir