Marvel’in son bombası: Galaksinin Koruyucuları 3’ün ilk fragmanı yayınlandı

Marvel, 2017 yılından beri üzerinde çalıştığı Guardians of the Galaxy Vol.3 (Galaksinin Koruyucuları 3) filminin ilk fragmanını nihayet yayınladı. Yayınlanan fragman sonrası diyebiliriz ki seyircilerin yıllardır süren bekleyişine değecek gibi görünüyor.

Guardians of the Galaxy Vol.3, (Galaksinin Koruyucuları 3) Marvel’ın belki de en tartışmalı filmi olarak biliniyor. Filmin yönetmeni James Gunn, pedofili ile suçlanmıştı. Bunun üzerine filmden çıkarılan Gunn, sonrasında yeniden film ekibine dahil edildi. Süreç içerisinde açıklamalar yapan Gunn, Galaksinin Koruyucuları 3’ün bu serideki son film olduğunu söylemişti.

Guardians of the Galaxy Vol.3 filminin oyuncularında, Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista ve Vin Diesel gibi isimler yer alıyor. Filmin, Mayıs 2023’te vizyona girmesi bekleniyor.

galaksinin koruyucuları

GALAKSİNİN KORUYUCULARI KONUSU

Galaksinin Koruyucuları 2’de Koruyucular Peter Quill’e babası hakkında daha fazla bilgi öğrenmesi için yardımcı oluyor.

Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlar. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor.

Galaksinin Koruyucuları 3 filminde Gamora karakterinin yeniden ortaya çıkacağı düşünülüyor. Alternatif bir gerçeklikten bambaşka bir Gamora ortaya çıkabilir ya da geçmiş bir versiyonu günümüze gelerek ekibe yeniden dahil olabilir. Filmde göreceğimiz yeni Gamora’nın, kötü Gamora olacağı da tahminler arasında.

GALAKSİNİN KORUYUCULARI NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Galaksinin Koryucuları 3, 5 Mayıs 2023’te vizyona girecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir