Marmaris yanarken CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanı Aylin Giray rakı sofrasında çıktı

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki orman yangını dün Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi yakınlarına kadar gelmişti. Orman ve itfaiye ekipleri, alevlerin tesise ulaşmaması için canla başla mücadele ederken tesisten sorumlu olan CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Aylin Giray'in arkadaşlarıyla rakı alemi yaptığı ortaya çıktı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Aylin Giray’ın, yangın olduğu akşam Muğla Keyfoturağı Restoran’da rakı keyfi yaptığı anlaşıldı. O sırada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise Marmaris Katı Atık Tesisi’nde ekipleri kontrol ediyordu.

Yangin 2 1

EKİPLER SEFERBER OLDU

Marmaris’te günlerdir devam eden yangının söndürülmesi için seferber olan ekipler gece gündüz alevlerle mücadele ediyor. Rüzgarın etkisiyle kontrol altına alınmakta zorlanan yangın, dün Muğla Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi yakınlarına kadar ulaştı.

Yangin 5

MÜDÜR ALEMDE İKEN BAKANLAR EKİPLERİ YÖNLENDİRDİ

Orman ve itfaiye ekipleri, alevlerin yolun karşısına geçmesini önlemek için koridor açtı. Çok sayıda işçi ve itfaiye aracı, arazöz ve su tankerleri de bölgeye yönlendirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da risk altındaki bölgeyi havadan inceleyerek bizzat ekipleri yönlendirdi.

Soylu 1

Soylu 2

Kati Atik Tesisi

Katı Atık Tesisi kendi sorumluluğunda olan Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Aylin Giray (sağdan ikinci) ise o sırada Muğla Keyfoturağı Restoran’da arkadaşlarıyla keyif yapıyordu. Aylin Giray’ın, yanma tehlikesi altında olan tesisle ilgilenmek yerine arkadaşlarıyla rakı alemi yaptığı ortaya çıktı.

Aylin Giray 3

Aylin Giray

Aylin Giray 2 Scaled

 

 

Marmaris yanarken CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanı Aylin Giray rakı sofrasında çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.