Mamak’ta hem dövülüp hem soyundurulan genç kızın çığlıkları yürek dağladı: “Ağabey yapma ben öksüzüm…”

featured

Ankara’nın Mamak ilçesinde meydana gelen olayda T.Y, isimli kız, daha önce birlikte kaldıkları yurttan tanıştığı ve husumetli olduğu H.A.’ya barışma mesajı göndererek buluşma teklif etti.

Akşam buluşma noktasına erkek arkadaşı ile gelen T.Y., H.A.’yı otomobile bindirip, ıssız bir yere götürdü. Burada T.Y. isimli kız H.A.’yı kıyafetlerini çıkartarak şiddet uyguladı. Bu sırada erkek arkadaşı da cep telefonu kamerasıyla görüntü çekti.

Ankara Mamak’ta dehşet anları! Kadını önce dövdüler, sonra baştan aşağı soydular…

“BEN ÖKSÜZÜM”

Videoda zorla kıyafetleri çıkarttırılan H.A.’nın, T.Y. tarafından saçından tutulup yumruklandığı görüldü. H.A.’nın videoyu çeken kişiye, “Ağabey yapma; çoluğun çocuğun var ağabey, ben öksüzüm” şeklindeki yalvarması da duyuldu.

Video çeken kişi genç kıza, “Panolunu indir. Çamaşırını çıkar” dediği duyulurken, genç kız ise, “Ağabey bu benim namusum” dediği duyuldu. Bunun üzerine tehdit ederek “indirmezsen ben seni döverim” dediği görüntülere yansıdı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Görüntünün sosyal medyada paylaşılmasının ardından jandarma olayla ilgili inceleme başlattı. H.A. adlı kızı kıyafetlerini çıkarttırıp darbeden T.Y. ile bu sırada cep telefonu ile görüntü çeken erkek arkadaşı R. (30) jandarma tarafından gözaltına alındı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir