Magazin dünyası şokta! Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan Kanye West, Irına Shayk ile görüntülendi

featured

Kim Kardashian’la boşanma aşamasında olan Kanye West ile Irina Shayk hakkında bomba bir iddia ortaya atılmış ve ikilinin flörtleşmeye başladığı öne sürülmüştü.

Bu iddilar magazin dünyasına bomba gibi düşmüşken ikilinin bir arada çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.

Shayk’ın adı Bradley Cooper ile ayrılığından sonra adı kimseyle anılmamıştı.

Söz konusu söylenti, ‘DeuxMoi’ adlı Instagram hesabından yapılan paylaşımlarla ortaya çıktı. İsimsiz bir kullanıcının, “Kanye West, şimdi gizlice Irina Shayk, namı diğer Bradley Cooper’ın bebeğinin annesiyle çıkıyor” mesajı dedikoduları alevlendirdi.

Irina Shayk, 2010 yılında West’in “Power” müzik videosunda yer almış ve bu video ünlü modelin şöhret basamaklarını hızlı çıkmasında etkili olmuştu. West ile Shayk, 2012 Paris Moda Haftası’nda da birlikte eğlenirken görülmüştü.

Kanye boşanma aşamasında

West’in, Kim Kardashian ile boşanma davası sürüyor. Kim Kardashian ve Kanye West, bu süreçte uyumlu olmayı sürdürüyor. Evlilik sözleşmesine bağlı kalan ikili, ayrıca çocuklarının ortak velayeti konusunda da hemfikir.

İhanet iddiaları ayrılık getirdi

Shayk, kızı Lea’nın babası olan Bradley Cooper ile birliktelik yaşamaya başlamış ancak 2019 yılında yollarını ayırmıştı. İkilinin ayrılık nedeni olarak ise şarkıcı Lady Gaga gösterilmişti.

Geçtiğimiz aylarda özel hayatı hakkında neden konuşmadığını anlatan ünlü isim, konuyla ilgili şunları söylemişti:

“Eski ilişkim tamamen benimle alakalı bir durumdur ve özeldir. Bunu açıklamak istemiyorum çünkü içimde yaşadığım şeyler. Bir çocuk yetiştirmekle çok meşgulüm. Eğer insanlar benimle ilgili yazmak isterlerse, yaparlar ama ben kendi hayatıma ve arkadaşlarıma odaklandım. Geri kalanı gürültü…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir